Polanka

1
Polska marka Polanka tworzy projekty dla wszystkich kobiet – zarówno dla tych, które lubią życie w wielkim mieście jak i tych, które wolą spokój ducha i równowagę. Ubrania są zarazem nowoczesne, oryginalne i wygodne. Jak sama projektantka Anna Polańczyk pisze o swojej marce: „Projekty cechuje zasada „mniej znaczy więcej”, dzięki czemu podkreślają indywidualność, osobowość i nastrój osoby. Ubrania od polanka dają swobodę i wolność w stylizacji, wyrażaniu się i kreowaniu wizerunku zarówno nastolatkom, jak i dojrzalszym kobietom.”

polanka4

Większość kobiet stawia na te cechy, które promuje Polanka, dlatego i my postanowiliśmy zwrócić uwagę na tą markę. Przedstawiamy zdjęcia z najnowszej kolekcji Polanka – czas powitać wiosnę 2014!

2Fot. Magdalena Kozicka

            Polanka stara się zadowolić każdą kobietę w każdej sytuacji. W kolekcjach Polanki można znaleźć casualowe spódnice sukienki, a także lekkie, a zarazem kobiece sweterki na oficjalne okazje – coś co każda Pani powinna mieć w swojej szafie.Jednak wszystkie potrzebujemy też ubrań na wolne, letnie dni, gdy nie musimy starać się wyglądać elegancko, lecz przede wszystkim ma nam być wygodnie. Marka zadbała o stylizacje na takie dni. Polanka przedstawia w nowej kolekcji spódniczki z dresowego materiału,  ramoneski ze skóry naturalnej lub eko oraz zwiewne sukienki.

3Fot. Magdalena Kozicka

Dodatkowo w kolekcji Polanki znajdziemy jeden z najnowszych hitów modowych tego sezonu – sukienki trapezowe oraz asymetryczne z dłuższym tyłem!

Czasami chcemy czuć się kobieco i sexy, a czasami wolimy żeby nam było po prostu wygodnie. Na te wszystkie wymagania odpowiada nam właśnie Polanka.

Podsumowując Polanka zmienną jest – tak samo jak każda Kobieta. Oto dewiza marki!
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Polanka: www.polankafashion.com oraz stronie FB: www.facebook.com/PolankaFashion

Kontakt z projektantką: e-mail: polanczyk.ania@gmail.com, tel: 882-160-066

Barbara Jańczak

Share