Fotoprezenty

Zapewne każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że jedną z najbardziej sentymentalnych rzeczy jakie istnieją są fotografie. Czy to z ważnych uroczystości, czy po prostu z dnia codziennego. Przypominają one ważne dla nas osoby, miejsca, wydarzenia. W dzisiejszych czasach zdjęcia przechowujemy na przenośnych urządzeniach, rzadko kiedy je wywołujemy, mimo że dają nam one wiele radości i wspomnień. Dlatego więc naszym zdaniem są one idealne także na prezent ślubny. Ale czy proste wywołanie zdjęć jest wystarczające aby zachwycić młodą parę? Oczywiście, że nie. Wie to także firma FotoGLE, która tworzy oryginalne formy zdjęć idealnie nadające się na upominek.

Przedstawiamy 10 pomysłów na weselne fotoprezenty:

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek do kawy czy herbaty. Ale nie każdy może mieć kubek ze swoim ulubionym zdjęciem, tutaj prezentujemy tradycyjne oraz magiczne – zdjęcie pokazuje się dopiero przy odpowiedniej temperaturze. Kubków w kuchni nigdy dość!
http://www.fotogle.pl/fotoprezenty,14
____________________

Poduszki – nie dość, że wygodne, to w dodatku mogą sprawić uśmiech na twarzy młodej pary. Tutaj w różnych kształtach – także w serce!

______________

 

Na stronie FotoGLE , w tej samej zakładce co poduszki widzimy także możliwość nadruku zdjęcia na koszulki i fartuchy kuchenne. Bardzo ciekawy pomysł!

__________

 
Jedną z naszych ulubionych form fotografii są puzzle. Najpierw układamy dobrze się przy tym bawiąc, a potem możemy jest gdzieś ulokować, np. w antyramie na ścianie jako obraz. Różne rozmiary z dowolną ilością elementów do złożenia znajdziemy tutaj:
http://www.fotogle.pl/fotoprezenty,12

______________

 

Co jeszcze można zawiesić na ścianie? Na pewno kalendarz! Praktyczny i estetyczny. Możemy wstawić jedno lub 12 zdjęć – na cały rok!

 _______

 

Każda osoba dorosła nosi w sobie cząstkę małego dziecka. Dlatego uważamy, że maskotki są odpowiednie jako prezent dla każdego – także dla nowożeńców. Do wyboru misie, zajączki, króliczki i wiele, wiele innych w koszulkach z wybraną przez nas fotografią

___

 

Jeżeli wolicie kupić drobniejsze upominki, FotoGLE może zaopatrzyć Was w takie gadżety jak na przykład foto magnesy na lodówkę.

Znaleźć można także podkładki pod myszkę – w tradycyjnym kształcie lub w kształcie serca.

Breloczki do kluczy i otwieracze też mogą w sobie zawierać fotografię. Małe rzeczy także cieszą!
Te oraz inne ciekawe foto gadżety znajdziemy na stronie:
http://www.fotogle.pl/fotoprezenty,13

Te oraz wiele, wiele innych opcji związanych ze sztuką fotografii znajdziecie na stronie głównej FotoGLE: www.fotogle.pl


Share