Półfinał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 już za nami. Poznajcie Finalistki, które powalczą o Koronę!

Półfinał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

Najstarszy konkurs piękności w Polsce powraca z kolejną edycją na pięknym Dolnym Śląsku. Mimo wielu przeszkód związanych z pandemią, 15 maja 2021 roku w restauracji Przyjaciele i Znajomi we Wrocławiu, odbył się długo wyczekiwany Półfinał Konkursu. Podczas eventu wybranych zostało 12 Finalistek, które przechodzą do kolejnego etapu!

Przedstawienie Półfinalistek

Przez ostatni miesiąc, poprzez media społecznościowe, organizatorzy przedstawili 30 Półfinalistek, które miały szansę zawalczyć o jedyną na świecie Koronę Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Wykonane z ceramiki bolesławieckiej rękodzieło to unikatowy element biżuterii i niesamowita nagroda dla szczęśliwej Finalistki. Na konkursowym Facebooku i Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcie każdej kandydatki i krótki opis osobowości. Dolnoślązaczki otrzymały duże wsparcie ze strony obserwatorów, rodziny i przyjaciół. Wszystkie miały równe szanse, jednak do kolejnego etapu mogło dostać się jedynie 12 z nich.

Półfinał Konkursu

Podczas Półfinału każda z kandydatek miała okazję zaprezentować się przed jury w składzie reprezentowanym m.in. przez: Sarę Pożarlik (Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego 2019), Marcelinę Urbańską (finalistka Miss Polonia 2019), Annę i Marcina Chabiera (organizatorów, Grupa FLPR).

“Cieszymy się, że pomimo pandemii i związanych z nią utrudnień udało nam się przeprowadzić Półfinał Konkursu. Taki kameralny format wydarzenia pozwolił nam bardzo dobrze poznać wszystkie kandydatki, co okazało się dużym plusem.”– mówi Marcin Chabier (organizator, Grupa FLPR)

Oprócz prezentacji, uczestniczki odpowiadały na różne pytania, mające wyłonić najlepsze ambasadorki Dolnego Śląska, m.in.:

  • Co wyróżnia Cię spośród innych kandydatek?
  • Kogo uważasz za swój wzór do naśladowania i dlaczego?
  • Czym jest dla Ciebie Dolny Śląsk?

“Dotychczas w takich Konkursach byłam tylko uczestniczką. Bardzo ciekawym doświadczeniem było znaleźć się po drugiej stronie – w jury. Mam nadzieję, że dodałam dziewczynom otuchy, bo sama pamiętam jak stresowałam się dwa lata temu.”– opowiedziała Sara Pożarlik, Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019

Po kilku godzinach spotkań, podliczeniu punktów i długich obradach, jury wybrało 12 Finalistek.

Oto one!

Finalistki Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021

Nr 1 – Marcelina Plaszczyk

Nr 2 – Dominika Walaszczyk

Nr 3 – Nikoletta Dzióba

Nr 4 – Matylda Celewicz

Nr 5 – Paulina Stasikowska

Nr 6 – Oliwia Miler

Nr 7 – Agata Weiss

Nr 8 – Oliwia Kaniak

Nr 9 – Róża Rzucek

Nr 10 – Kassandra Koziorowicz

Nr 11 – Gabriela Mikołajczyk

Nr 12 – Żaneta Michalska

Właśnie te kandydatki pojadą na zgrupowanie w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju, gdzie odbywać się będą różne warsztaty, sesje zdjęciowe m.in w Palmiarni przy Zamku Książ, w kreacjach projektanta Kamila Hali, i wiele innych atrakcji. Konkurs wspierany jest przez takie marki jak Staropolanka i Ziaja, które dbają o zdrową cerę uczestniczek. Niebawem poznamy również termin Gali Finałowej, która zakończy tę edycję Konkursu.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania profili eventu, aby być na bieżąco i śledzić kolejne ekscytujące etapy Konkursu.

Strona Konkursu: misspoloniadolnegoslaska.com.pl/ 

Media społecznościowe konkursu:

Facebook: www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/

Instagram: https://www.instagram.com/miss.dolnyslask/

Share