Pomysł na prezent dla prawdziwego faceta!

Święta tuż, tuż, Mikołajki za pasem a to idealny moment, aby pomyśleć o najbliższych i rozejrzeć się za ciekawymi prezentami. Jeśli lubisz oryginalne pomysły i masz już dosyć nudnych i oklepanych prezentów zobacz nasze inspiracje! Masz już prezent dla prawdziwego faceta?

Wg WP Finanse tym roku statystyczny Polak planuje wydać 570 zł na obdarowywanie bliskich. Najczęściej kupujemy biżuterię, sweterki, kosmetyki czy książki.  Niestety tylko 0,3 proc. z nas dokładnie analizuje co komu kupić i stara się aby było to ciekawe, oryginalne i przydatne. Wśród produktów z sieciówek i tandetnych akcesoriów warto zwrócić uwagę na te ręczne robione. Już na pierwszy rzut oka, wyróżniają się na tle innych prezentów.

Zobaczcie ciekawe propozycje pasków portfeli czy etui na telefon albo tablet. Produkty te tworzone są w Polsce, z polskich produktów przez Michała Maciejewskiego. Firma GOMA swoje produkty wykonuje tylko z jednego kawałka skóry! Wszystkie ręcznie wykonywane ze skóry bydlęcej.

O to kilka propozycji!

Skórzane paski

Pomysłowy i innowacyjny pomysł dotyczący paska, jest tylko wtedy kiedy wyróżnia się on znacząco od innych. Zazwyczaj zwracamy uwagę na materiał z jakiego jest wykonany oraz klamrę. Zaskakująca i fantazyjna klamra to strzał w 10-tkę! Może Twój mężczyzna, tato, brat czy kumpel uwielbiają jakiś film lub postać z komiksu, albo mają konkretne hobby? – to idealne rozwiązanie na stworzenie indywidualnego prezentu na Mikołaja czy pod choinkę. Co ciekawe, klamry mogą być wymienne!

pasek z klamrą

Warto zwrócić także uwagę na klamrę 2w1, która posiada wbudowaną zapalniczkę.

pasek z zapalniczką

Portfele

Znamy obszerne portfele, wypchane samymi kartami i kuponami rabatowymi. Czas posprzątać i nosić przy sobie tylko te najpotrzebniejsze rzeczy. Taki prezent jest nie tylko praktyczny, ale zwraca uwagę na zawartość portfela.

portfele GOMA

Etui na telefon i tablet

Żyjemy w czasach, w których większość osób ma przy sobie telefon komórkowy, a coraz częściej nosimy tablet. Mężczyźni mają tendencję do rzucania ich gdzie popadnie. Nierzadko szybka i obudowa jest porysowana. Sprawdź w jakim stanie jest elektronika Twojego faceta? Jeśli zauważysz uszkodzenia i zarysowania, to mas pomysł na prezent z głowy!

ETUI NA TABLET I TELEFON

Zobacz inne oryginalne pomysły z sklepu GOMA

GOMA na Facebooku

www.goma.sklep.pl

Share