Poradnik podrywania dla kobiet

Sympatia.pl przygotowała „Poradnik podrywania dla kobiet” – Idealny prezent na Dzień Kobiet

Na temat podrywania powiedziano już bardzo wiele, ale większość poradników poświęconych sztuce flirtu jest adresowana tylko i wyłącznie do mężczyzn. Sympatia.pl postanowiła to naprawić! Przygotowaliśmy, z pomocą panów, przewodnik po świecie podrywania, przeznaczony specjalnie dla pań. Poradnik jest pisany z męskiej perspektywy i oprócz porad pomagających się odnaleźć w świecie flirtu, zawiera także wyniki ciekawych eksperymentów przeprowadzonych przez naukowców. Idealny prezent dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

siła spojrzenia
Zacznijmy od podstaw: Czy Panowie lubią być podrywani?

Oczywiście, a Wy tego nie lubicie? Grunt to wiedzieć, jak to zrobić! Dlatego, aby zaoszczędzić Wam czasu na testowanie różnych metod, zgromadziliśmy wszystko, co dla nas najważniejsze, w jednym miejscu. Owocnego podrywania!

Czy godziny poświęcane na wykonanie makijażu mają sens?

To zależy. Chociaż wiemy, że robicie go w dużej mierze dla nas, wychodzimy z założenia, że nie musicie tak bardzo się poświęcać. Naprawdę najbardziej podobacie się nam takie, jakie jesteście, a więc naturalne. Większości z nas makijaż kojarzy się niestety dosyć negatywnie. Kobieta z bardzo mocnym makijażem, który można by było z niej ściągać szpachelką, kojarzy nam się nie tylko ze sztucznością, ale przede wszystkim z kimś, kto ma coś do ukrycia.

Najnowsze badania prof. Andrew Elliota – (1)

Czy spódniczka mini i duży dekolt to dobry pomysł na podryw?

To, jaki sposób podrywu wybierzesz, będzie miało na pewno ogromny wpływ na dalszy rozwój naszej znajomości. Jeśli postanowisz od razu wyłożyć karty na stół i po prostu zakomunikujesz słowem czy też swoim zachowaniem: „Bierz, co chcesz, dam ci wszystko”, szanse na to, że stworzymy coś na dłużej, są marne. Wówczas możemy po prostu pomyśleć, że jesteś zdesperowana i szukasz faceta za wszelką cenę, dlatego pamiętaj – nie, my nie chcemy być tymi wybranymi tylko dlatego, że nie trafiła się lepsza partia. Chyba, że mówimy o znajomości np. na jedną noc. Nie wszyscy, ale część z nas skorzysta z takiej okazji.

A co z tym biustem?

Wcale nie zamierzamy się wypierać, dlatego – bez owijania w bawełnę – często koncentrujemy się na nim nieco bardziej. Lubimy więc, kiedy kobiety ładnie, ale niezbyt nachalnie eksponują swój biust. To, czy jest on mały, czy duży, nie ma dla nas większego znaczenia. Każdy ma przecież swoje własne upodobania.

…47 proc. mężczyzn najpierw patrzy na (1)image002

Sukienka czy spodnie? Trampki czy szpilki?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chodzenie w szpilkach na co dzień dla większości z Was będzie dosyć męczące, dlatego też nie obrazimy się, jeśli przyjdziecie na randkę w trampkach. Jeśli jednak chcecie, żebyśmy oszaleli na Waszym punkcie, poświęcajcie się chociaż czasami i pozwólcie nacieszyć się widokiem Waszych pięknych nóg, które w szpilkach prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

podrywanie sukienki

trampki podryw

 

Ładnemu we wszystkim ładnie, ale, Drogie Panie, zdecydowanie bardziej wolimy oglądać Was w krótkich spódnicach i sukienkach niż długich, wytartych jeansach. Oczywiście, jeansy też mogą być bardzo sexy, ale wiosną i latem zlitujcie się trochę i pokażcie nam swoje piękne, długie nogi.

Chcesz poznać wszystkie sekrety podrywania?

Pobierz z Sympatia.pl „Poradnik podrywania dla kobiet” >>

http://sympatia.onet.pl/tips/advice/poradnik-podrywania-dla-kobiet,5667039,advice-detail.html

Share