Poznaj pierwsze historie akcji SuperWoman – PrawoKobiet.pl

superwoman

SuperWoman to kobieta silna, pewna siebie – swoją determinacją potrafiła osiągnąć sukces, sprzeciwić się tyranowi i zmienić swoje życie. Trudne sytuacje życiowe, niekiedy zmusiły ją do zmian – zmian na lepsze.

O takich i dla takich kobiet powstała akcja TAK! Jestem SuperWOMAN, którą przygotował portal PrawoKobiet.pl. Autorką projektu jest Ewelina Miśko-Pawłowska.

Akcja rozpoczeła sie zgłoszeniami, różnych kobiet, które opisywały swoje trudne, wzruszające i wstrzącające historie. Każda z nich to pewna lekcja, wlaki o siebie czy pokory, która uczy nas i daje wiare w swoje mozliwości.

Na portalu PrawoKobiet.pl pojawiły się już pierwsze prawdziwe historie kobiet, które inspirują i kończą się happy endem!

Wszystkie historie znajdziecie tutaj: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/nasze-superwoman/

O szczegółach akcji pisaliśmy tutaj: https://feszyn.com/jestes-superwomen-podziel-sie-swoja-historia-wez-udzial-w-konkursie-i-wygraj-atrakcyjne-nagrody/

Historie, które warto przeczytać

O to historie, które szczególnie polecamy.

Teściowa wie najlepiej, jaka ja byłam głupia.

Historia o relacji z teściową i toksycznym mężu.

„Matka mojego chłopaka oznajmiła mi, że on pochodzi z wyższej klasy społecznej. Dla mnie było to nie dorzeczne.” „Teściowa od samego początku wiedziała najlepiej jak „obsługiwać” moje dziecko.” „Mąż coraz częściej mnie bił.”

Historie – przeczytacie tutaj: https://www.prawokobiet.pl/blog/2020/08/21/superwoman-7/

Myślałam, że już zawsze będę czuła tylko smutek

Trudna i smutna historia o stracie dziecka.

„Byliśmy szczęśliwymi rodzicami całe 10 dni.”, „Zaszłam w następną ciążę, ale byłam tak zrezygnowana, że nawet nikomu o niej nie powiedziałam.”

Historie- przeczytacie tutaj: https://www.prawokobiet.pl/blog/2020/08/19/superwoman-5/

Powiedział, że chce rozwodu tydzień po przyjściu naszego dziecka na świat

Historia o mężczyźnie, który okazał się być małym chłopcem.

„Po całym dniu usiedliśmy obok siebie i wtedy usłyszałam to czego nigdy nie chciałam usłyszeć.”, „Wierzyłam, że jeszcze można to naprawić, że Krzyś będzie miał tatę.”

Historie przeczytasz tutaj: https://www.prawokobiet.pl/blog/2020/08/15/superwoman-1/

Patronat medialny Feszyn.com

Share