Praktyczny back to school – idealne buty na rozpoczęcie roku szkolnego!

crocs do szkoły

Jak wybrać odpowiednie i praktyczne obuwie użytkowane zarówno w szkole, jak i w drodze do niej? Powrót do szkoły wiąże się zazwyczaj z zakupami nie tylko artykułów potrzebnych do nauki lecz także odpowiedniego ubioru i obuwia. To ostatnie powinno być dopasowane nie tylko do stylizacji czy mundurku, lecz przede wszystkim do stopy. Marka Crocs od lat produkuje obuwie wygodne i bardzo praktyczne. Większość modeli z powodzeniem możesz wyczyścić mokrą chusteczką lub przetrzeć wodą z mydłem. 

Niezwykle lekkie, przewiewne, łatwe w zakładaniu.

Do tego nie musisz się martwić, że Twoja pociecha przypadkiem pomyli swoje buty! Wystarczy dokupić przypinkę Jibbitz, która z jednej strony wyróżni obuwie w niepowtarzalny sposób, a zarazem  wyrazi zainteresowania właściciela lub po prostu będzie modnym dodatkiem. 

Modele dla dzieci i młodzieży

crocs dla młodzieży

Wsród modeli skierowanych do dzieci i młodzieży znajdziemy typowo sportowe, sznurowane lub na gumkę obuwie z serii LiteRide, jak również klasyczne clogi z futerkiem lub bez. Dla najmłodszych wsuwane Easy-On, które umożliwiają wkładanie i zdejmowanie butów z większą swobodą. 

Jesienią nie może też zabraknąć kaloszy!

kalosze crocs

Wybierz model inspirowany trampkami w stylu vintage, z dużymi gumowymi noskami i bocznymi paskami na podeszwie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się samodzielności, praktycznym rozwiązaniem będą kalosze z uchwytami bądź otworami na górze cholewki. Modele te posiadają odblaskowe logo na pięcie zwiększające widoczność dziecka na drodze.

Dla wielbicieli postaci z bajek Crocs ma w swojej ofercie modele, które ucieszą każdego wiernego fana animacji.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Materiał partnera


Komentarze

komentarze