Prawdopodobnie pierwsi na świecie

Niesamowity pomysł legnickiej marki bielizny męskiej EXZO. To będzie pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Europie, a może nawet na świecie.
Już wkrótce, nie tylko puszkę coli, batona, czy kawę będzie można kupić z automatu sprzedażowego, ale i także bieliznę! Szalone?

produkty EXZOMięska bielizna

W pierwszej chwili owszem, ale słysząc, że automaty zostaną ulokowane głównie w dużych siłowniach, centrach sportowych, szpitalach pomysł staje się bardziej przyziemny. A uświadamiając sobie fakt, że wypadki chodzą po ludziach i niestety nie każda wizyta w ośrodku zdrowia jest planowana, nagle zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy potencjalnymi klientami na taką usługę. Z pomysłu szczególnie powinni cieszyć się fani aktywnego trybu życia, ponieważ od teraz brak koszulki w torbie, nie będzie skutkował nieodbyciem treningu, a niespakowana bielizna na zmianę, nie będzie już problemem.

komplet_kameleon_3sztBielizna Exzo

Sama maszyna owiana jest tajemnicą, nie wiemy jak będzie wyglądała i gdzie dokładnie będą znajdowały się automaty sprzedażowe. Wiemy, że 6 maszyn stanie we Wrocławiu i 2 w Legnicy, oraz to że dzięki oryginalnej grafice maszyn na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.


mikrofibra
Marka EXZO jest efektem realizacji pomysłu dwóch braci, który zrodził się 3 lata temu.

Młodzi, bo niespełna 30-letni właściciele utwierdzają się w przekonaniu, iż nie należy marzyć bujając myślami w obłokach, ale gonić marzenia i wdrażać je w rzeczywistość. „Wystarczy wyznaczyć sobie cel, mieć plan na realizację i uparcie do niego dążyć… tym sposobem mamy własną markę bielizny męskiej. I prawdopodobnie pierwsze na świecie automaty z bielizną” – Mówi z uśmiechem jeden z pomysłodawców i założycieli marki.

TriKolor
Marka EXZO zaskakuje nie tylko kreatywnością w sektorze dystrybucji produktów, ale również niepowtarzalnymi modelami swojej pierwszej wiosenno-letniej kolekcji. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.exzo.pl

logo EXZO
Jeżeli chcesz już wkrótce jako pierwszy zobaczyć automat z bielizną śledź EXZO na www.facebook.com/bieliznaEXZO

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Fuerza to znany projektant biżuterii zdobywający uznanie coraz szerszej grupy…