Press Day wiosna-lato 2016 4F

„Moja kolekcja skierowana jest do kobiety pewnej siebie, która nie podąża ślepo za trendami, a docenia jakość materiałów i kupuje ubrania, które  posłużą jej na dłużej” mówi Ranita Sobańska

Oryginalne wnętrze warszawskiej Klubokawiarni idealnie współgrało z najnowszą kolekcją 4f na wiosnę/lato 2016. Marka po raz kolejny zaprezentowała funkcjonalne ubrania idealne nawet dla najbardziej wymagającego sportowca. Na wieszakach dominowały przede wszystkim projekty wykonane z elastycznych i wygodnych materiałów, a najczęściej spotykany był kolor niebieski.

Koło limitowanej kolekcji Ranity Sobańskiej także nie można było przejść obojętnie. Cekiny, pikowane materiały oraz gąbczaste kombinezony przyciągały wzrok gości zwracając uwagę na swój indywidualny charakter. Nie zabrakło również propozycji na co dzień utrzymanych w sportowym stylu. Projektantka, wierna jak zawsze sportowej elegancji, zaprezentowała serię oryginalnych ubrań w stonowanej kolorystyce – :W moich kolekcjach łączę sport z modą, używam materiały, które zazwyczaj wykorzystuje się w sportowych kolekcjach zestawiając je z formami bardziej fashion, jak np. transparentne materiały, które są bardzo modne na wybiegach. Moda funkcjonalna jest także moim wyróżnikiem, ponieważ tworzę ubrania, które chronią nas chronią przed deszczem i wiatrem, czyli można powiedzieć, że łączę dwa światy bo przez długie lata pracy w 4f poznałam technologię i wiem do czego jaki materiał wykorzystać.

Ze względu na różnorodność kolekcja przypadła do gustu Kamili Szczawińskiej: Najbardziej w kolekcji podobają mi się pikowane materiały i prześwity, są bardzo seksowne. Podoba mi się to, ze w typowo sportowej kolekcji są zachowane elementy kobiecości, jest to coś fajnego i zmysłowego.

Sportową atmosferę można było poczuć nie tylko za sprawą kolorowych legginsów, topów i neonowych sneakersów ale również dzięki przybyłym gościom, min.  Ani Piszczałce, dla której sport odgrywa kluczową rolę: Jestem zwolenniczką sportowego stylu, zazwyczaj wybieram wygodne rzeczy, które nadają się do biegania po mieście. Uwielbiam nosić projekty 4f, ponieważ są bardzo funkcjonalne, świetnie wyglądają, a poza tym dobrze się w nich czuję.


Anna Adamska

Share