KORONAcja najlepszej kliniki!

Warszawska Klinka Korona została uhonorowana nagrodą w kategorii ZDROWE PIĘKNO w plebiscycie organizowanym przez magazyn Imperium Kobiet!

To był wyjątkowy wieczór! 14 grudnia, na wielkiej gali z okazji finału 3. edycji konkursu Imperium Urody 2015, Klinika Korona zdobyła prestiżową statuetkę udowadniając tym samym, że zdrowie i piękno mogą, a nawet powinny iść ze sobą w parze.

KORONAcja najlepszej kliniki! (3)

Plebiscyt Imperium Urody już po raz trzeci zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet. Ponieważ gala połączona była z piątymi urodzinami tego poczytnego magazynu, na imprezie nie mogło zabraknąć znanych i lubianych osobowości ze świata show- biznesu.

Na evencie pojawili się m.in. Karolina Nowakowska, Anna Kalata, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, Martyna Kliszewska, Rafał Maślak i Jarosław Jakimowicz, a samą imprezę poprowadzili redaktor naczelna IK Ilona Adamska oraz niezrównany Ryszard Rembiszewski.

KORONAcja najlepszej kliniki! (4)

Gwiazdy zasiadały również w jury plebiscytu Imperium Urody: psycholog Małgorzata Ohme, aktorki: Dorota Czaja, Paulina Holtz i Aleksandra Mikołajczyk, oraz dziennikarka Paulina Drażba i prezenterka „Pytania na śniadanie” Marcelina Zawadzka przyznawały statuetki w kilku kategoriach.

????????????????????????????????????

W jednej z nich- ZDROWE PIĘKNO bezkonkurencyjna okazała się warszawska Klinika Korona. To wyjątkowe miejsce na mapie stolicy!

Klinika Korona znana jest przede wszystkim z tego, że w jej podwojach diagnozuje się i leczy niezwykle groźną chorobę- raka piersi. Ten jeden z największych wrogów kobiecego piękna i zdrowia może być szybko zdiagnozowany i pokonany właśnie w Klinice Korona. A wszystko dzięki niezrównanej wiedzy i doświadczeniu doktora Marka Janisza, właściciela Kliniki oraz najbardziej nowoczesnemu sprzętowi do wykonywania badań np. USG.

Jednak Korona wyróżnia się na tle innych prywatnych gabinetów przede wszystkim dużym zaangażowaniem w akcje mające na celu uświadomienie kobietom, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Wystarczy wspomnieć, że Korona, wraz z magazynem Imperium Kobiet, zasłynęła organizowaniem bezpłatnych wieczorków dla pań, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze organizatorzy spotkań rozprawiają się z mitami na temat tej groźnej choroby.

Statuetka ZDROWE PIĘKNO przyznana Klinice Korona podczas finału konkursu Imperium Urody 2015 trafiła więc w dobre ręce!

KORONAcja najlepszej kliniki! (5)

Czy właściciel ośrodka, doktor Marek Janisz powtórzy ten sukces za rok, podczas kolejnej edycji plebiscytu? Miejmy nadzieję, że tak!

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Moja kolekcja skierowana jest do kobiety pewnej siebie, która nie…