Prestiżowa nagroda dla Tressore!

Polska marka odzieżowa okazała się bezkonkurencyjna w plebiscycie „Imperium Urody”!

Konkurs „Imperium Urody” pełni rolę drogowskazu dla wszystkich osób, które chcą wiedzieć, co jest na czasie w branży beauty. Za nami już trzecia edycja tego plebiscytu. Impreza, która odbyła się w warszawskim hotelu Mercure Grand, połączona była ze świętowaniem 5. urodzin magazynu „Imperium Kobiet”. Nic dziwnego zatem, że na spotkaniu pojawiło się mnóstwo gości, w tym znane osobowości ze świata show- biznesu. W blasku fleszy błyszczały: Karolina Nowakowska, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, czy Anna Kalata. Wśród osób bawiących się na imprezie można też było wypatrzeć Rafała Maślaka, Jarosława Jakimowicza oraz niezrównanego Ryszarda Rembiszewskiego, który wraz z  redaktor naczelną „Imperium Kobiet”, Iloną Adamską, poprowadził imprezę.

Prestiżowa nagroda dla Tressore! (2)

Statuetki w poszczególnych kategoriach plebiscytu „Imperium Urody” przyznawane były przez bardzo wymagające jury. W jego skład wchodziły same gwiazdy: Małgorzata Ohme, Dorota Czaja, Paulina Holtz, Aleksandra Mikołajczyk, oraz dziennikarka Paulina Drażba i wreszcie Miss Polonia 2011- Marcelina Zawadzka.

Nie dziwi zatem fakt, że każda statuetka, którą wręczały przedstawicielki jury wywoływała na twarzy uhonorowanej osoby szeroki uśmiech. Nie inaczej było w przypadku pani Joanny Zając, właścicielki firmy Tressore, która zdobyła statuetkę w kategorii MARKA PRZYJAZNA KOBIETOM!

Firma Tressore w pełni zasłużyła sobie na ten tytuł! Przede wszystkim gwiazdy zasiadające w jury doceniły fakt, że to marka, której zależy na tym, by Polki były nie tylko modnie, ale też nieszablonowo ubrane. Dlatego Tressore to idealny wybór dla pań, które chcą podkreślić strojem swój indywidualizm i mają dość identycznych kolekcji dostępnych w sklepach sieciowych.

Jak przyznaje sama właścicielka marki, Joanna Zając, zwycięstwo w konkursie jest wspaniałym wyróżnieniem:

-Jest to pierwsza nagroda, jaką otrzymałam i mam nadzieję, że nie ostatnia. Cieszę się bardzo, że zostałam doceniona i to przez wyjątkowe grono kobiet sukcesu. Na pewno takie wyróżnienie daje ogromną satysfakcję- czuję, że to, co robię ma sens, jest potrzebne, podoba się. Fantastyczny jest także fakt, że zostało zauważone moje zaangażowanie w tworzenie  nowej marki modowej. Utwierdza mnie to  w przekonaniu, że na naszym rynku jest miejsce dla rodzimych firm, nisza, którą można jeszcze wypełnić.

Prestiżowa nagroda dla Tressore! (3)

Joanna Zając przyznała również, że taka nagroda nie tylko motywuje, ale i zobowiązuje:

– Zdaję sobie sprawę, że teraz czeka mnie jeszcze więcej pracy, bo obdarzono mnie zaufaniem, muszę sprostać wymaganiom kobiet, które pokochały sukienki Tressore. To wyjątkowe wyróżnienie dało mi pewność, że trzeba ruszyć się z miejsca – jak mówiła Diana Ross- i sprawić , by sny się spełniły. Bardzo dziękuję wszystkim kobietom za niezwykłą nagrodę, która jest dla mnie niczym skarb.- powiedziała wzruszona właścicielka firmy Tressore.

Zwyciężając w prestiżowym konkursie „Imperium Urody” marka Tressore udowodniła, że warto iść pod prąd i wyznaczać nowe, inspirujące dla wielu kobiet rozwiązania. Gratulujemy!

 

Materiały prasowe

 

Share