Prezent urodzinowy dla kobiety po 40stce!

Prezent urodzinowy dla kobiety po 40stce

Magiczna czterdziestka to piękny wiek. Wchodzimy w niego bogaci w życiowe doświadczenie, wciąż pełni życia i chęci na nowe doznania i emocje. Dlatego, jeśli szukacie prezentu na 40 urodziny dla kobiety, to zdecydujcie się na coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Dobrym wyborem będą spersonalizowane prezenty urodzinowe, dostępne na https://mozaikowo.pl/k/na-urodziny/. Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy.

Jaki prezent urodzinowy dla niej?

Czterdziestka to niezwykły czas w życiu każdego człowieka. Większość z nas ma już ustabilizowaną sytuację życiową i samodzielne dzieci. Dzięki temu mamy również więcej czasu na swoje pasje. Może to być wieczór z ulubioną książką i kieliszkiem wina w dłoni. Dlatego trafnym wyborem na prezent będzie kieliszek do wina – wyborny rocznik. Ma on, aż 450 ml pojemności, jest wykonany z bardzo wysokiej jakości szkła. Dodatkowo możemy go dowolnie spersonalizować poprzez wykonanie na nim grawera laserowego. Dzięki czemu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

kieliszek do wina – wyborny rocznik
Date i imię można dostosować

Jeśli nasza bliska kobieta po 40stce jest pasjonatką aktywnego spędzania wolnego czasu i lubi uprawiać sporty, to dobrym wyborem na prezent urodzinowy będzie Kubek termiczny czarny – monogram z imieniem. Na pewno doceni możliwość wypicia ciepłego napoju w każdej sytuacji. Dlatego też spersonalizowany kubek termiczny to idealny i użyteczny prezent. Możemy na nim umieścić ważną dla nas dedykację, którą osoba obdarowana będzie mogła mieć zawsze przy sobie.

Kubek termiczny

Dla kobiet po 40stce lubiących wciąż być w centrum zainteresowania i będących duszą towarzystwa, prezentem doskonałym będzie Zestaw do drinków – shaker – urodziny – barman/ka. Spersonalizowany zestaw do przygotowywania drinków przyda się na pewno podczas niejednego spotkania towarzyskiego. Dzięki niemu każdy jest w stanie przygotować drinki idealne. Shaker ma możliwość personalizacji. Możemy na nim umieścić inicjały obdarowanej osoby.

Zestaw do drinków – shaker

Oryginalny prezent na 40ste urodziny dla niej

Prezent na urodziny po 40tce powinien być odpowiedzią na ukryte pragnienia oraz marzenia naszej bliskiej osoby. Dlatego, jeśli nasza solenizantka marzy o zagranicznych podróżach to Kolaż ze zdjęć – mapa Europy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tak przygotowany kolaż ze wspólnych zdjęć nie tylko przywoła piękne wspomnienia z dotychczasowych wyjazdów, ale także będzie stanowić pretekst do planowania i organizacji kolejnych, niezwykłych podróży. Całość ułożona na kształt Mapy Europy będzie niezwykle oryginalnym prezent na niej.

kolaż ze zdjęć

Materiał zewnętrzny


Komentarze

komentarze