Promyczek nadziei! OCHNIK

Spragnieni wiosennego słońca z przyjemnością ulegamy urokowi jednego z najgorętszych trendów tego sezonu.

Kolor żółty, bo o nim mowa, w swych licznych odsłonach zawojował światowe wybiegi i rusza na podbój reszty świata. Cytrynowy, kanarkowy, słonecznikowy czy „pachnący wiosną” jaskier to najmodniejsze odcienie sezonu, które królować będą w naszych szafach, aż do zmierzchu lata. Ciepłe i pełne życia kolory zapewnią potężny zastrzyk energii. Zachwycają zarówno w wersji total look, jak i w formie detali. OCHNIK również dał się uwieść witalnej mocy słonecznych odcieni, które doskonale sprawdziły się zarówno na zwiewnych, dzianinowych tunikach i sukienkach, jak również w odważnym połączeniu ze skórą w formie oryginalnej spódnicy i damskiej kurtki. W ofercie marki znalazły się również żółte dodatki w postaci torebek, portfeli, breloków i innych elementów drobnej galanterii, które w delikatny, a jednocześnie efektowny sposób pozwolą podkreślić znajomość trendów. Ceny od 79,90 zł.

***

OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 84 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Fotografia noworodkowa bije rekordy popularności. Każdego miesiąca czy tygodnia, coraz…