Polski producent toreb, worko-plecaków i nerek realizuje swoje i nie tylko swoje marzenia – znasz już PROPS?

Polski producent toreb PROPS

Z takim producentem, jak PROPS nie miałaś nigdy wcześniej do czynienia. Ponieważ PROPS to nie jest kolejna firma z branży fashion, w której ofercie znajdziesz ponadczasowe i uniwersalne torby, worko-plecaki, czy nerki. To zespół pasjonatów i przyjaciół zarządzanych przez przebojową Joannę. Markę tworzą osoby, które chcą zmieniać świat, poprzez pomaganie najbardziej potrzebującym.

Słowa Asi: „Marzenia nie mają horyzontów, działaj. Wierzę w Ciebie…

Joanna Gacek-Sroka - założycielka marki PROPS
Joanna Gacek-Sroka – właścicielka marki PROPS

Co wyróżnia polską markę PROPS i dlaczego warto kupować ich worko-plecaki oraz torebki?

Po pierwsze firma oferuje rodzinną atmosferę, co możesz zauważyć, chociażby na PROPSowych profilach w social mediach. Zgrany zespół przekłada się na niepowtarzalność wzorów i doskonałą jakość wykonania. Po drugie to polska marka w 100%. Kupując produkty w tym sklepie masz pewność, że wspierasz swoich. Polską szwalnię i polskich producentów materiałów.

Po trzecie mają misję polegającą na zmianie świata. Od niewielkich działań, jak wysyłane w całą Polskę kartki mocy, po wsparcie działań wybranych Fundacji.

torebka Props

Ale po kolei… Kim są osoby, tworzące polską firmę PROPS? I kto szyje te niepowtarzalne torby oraz worko-plecaki?

Zacznijmy od pomysłodawczyni i założycielki, czyli od Joanny. Asia w maju 2018 r. zrealizowała swoje oraz swojej mamy, Barbary, marzenie i otworzyła sklep z wyjątkowymi akcesoriami. I tym właśnie poruszyła lawinę. Joanna już wtedy wiedziała, że PROPS to nie będzie zwykły sklep z torebkami. Chcąc wspierać realizację marzeń swoich klientów, postanowiła do każdego zamówienia dokładać spersonalizowany, motywujący list. Jak sama mówi o tych odręcznie pisanych liścikach – to są kartki mocy. Dobre słowa wysyłane są na cały kraj, inspirując kolejne osoby.

Polską markę PROPS tworzy zgrany team, z którym i Ty możesz się zaprzyjaźnić.

PROPS to rodzina, choć niekoniecznie ze sobą spokrewniona. To grupa przyjaciół, która podczas rozmów i na podstawie inspiracji wymyśla i tworzy kolekcje damskich akcesoriów. Wszystkie produkty są więc niepowtarzalne, ale i praktyczne. Bo grupa kobiet doskonale wie, ile w damskich torebkach musi się zmieścić…

Polski producent torebek PROPS wspiera również inne, polskie marki.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie PROPS są całkowicie polskie. To prawdziwy przykład slow-fashion, gdzie torebki są ręcznie szyte w Polsce, przez Polaków oraz z polskich, ekologicznych materiałów. Wybierając PROPS masz pewność, że wybierasz najwyższą jakość i w prosty sposób wspierasz swoich!

nerka Props

Sklep PROPS oprócz sprzedaży unikatowych torebek i worko-plecaków wspiera akcje charytatywne.

Mówiłam już, że PROPS to nie jest zwykły sklep? Że spełniają nie tylko swoje marzenia, ale i pomagają potrzebującym? Otóż część dochodu ze sprzedaży PROPSowych produktów wspiera wybrane Fundacje, między innymi Fundację Mam Marzenie, Fundację Podaj Dalej czy Ja nie mogę czekać.

Dla kogo jest PROPS i dlaczego miałabyś wybrać zakupy w tym polskim sklepie?

Jak już wiesz, PROPS to nie jest zwykły sklep z torebkami. To marka dla nowoczesnych kobiet, które oprócz pięknych i praktycznych akcesoriów lubią też dawać coś od siebie, wspierając polskie marki. To producent rozsyłający wokoło dobre słowa i prawdziwe emocje. To jakość i rodzinna, przyjazna atmosfera. To firma zrzeszająca wokół siebie wspaniałą społeczność w social mediach. To jak, dołączysz?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Fot. Natalia Szewczyk

Sklep www.props.com.pl

Facebook https://www.facebook.com/PROPSpl/

Instagram https://www.instagram.com/props_pl/

Autor: Mona Drużkowska z Marketing jungle

Share