Przełamanie się w rozmowie na pierwszej randce

Co należy zrobić aby na pierwszej randce nie zapanowała niezręczna cisza. Warto zapoznać się z poniższym artykułem aby zaznajomić się ze sprawdzonymi poradami dotyczącymi spotkania z nową poznaną kobietą. Randka, szczególnie ta pierwsza nie może przebiegać w nerwowej i stresującej atmosferze.

Rozmowa

Należy odpowiednio poprowadzić konwersację aby kobieta po kilku minutach mogła nie wmawiać, że ,,muszę wracać do domu bo zostawiłam włączone żelazko”. Aby uniknąć ewentualnego niepowodzenia, należy wiedzieć na jakie tematy rozmawiać z kobietami. Trzeba mieć odłożony plan rozmowy w przypadku niespodziewanej niezręcznej ciszy.

Wspólne pasje

Na pewno, temat o którym można powiedzieć jak najwcześniej to pasje. Konwersacja wokół tego może przebiegać udanie i z zaangażowaniem obydwu stron. Można wyobrazić sobie sytuację, że zarówno kobieta i mężczyzna mają wspólne zainteresowania związane ze wspinaczką górską. Cała randka przebiegać może bardzo korzystnie ze względu na tą jedną pasję, która w żaden sposób ich nie będzie dzielić a jedynie łączyć.Jednak w przypadku odmiennych zainteresowań, należy przedstawiać jasno swoje inne pasje. Warto opowiedzieć o swoim ulubionym filmie, muzyce. Aby rozmowa wyglądała naturalnie należy unikać wiecznego problemu z monologiem. O pasjach należy rozmawiać z obopólną korzyścią, trzeba wymieniać swoje zdanie i spostrzeżenia. W innych przypadkach to może być pierwsza i ostatnia randka.

Historie z dzieciństwa

Aby w końcu przełamać się w rozmowie na pierwszej randce należy przygotować sobie dużo wcześniej krótkie historie. Mamy ich do wyboru bardzo dużo. Można mówić o śmiesznych momentach z filmu, serialu czy także z książki. Najlepiej jednak będzie opowiedzieć o zabawnych historiach ze swojego dzieciństwa. Każdy na pewno przeżył niezwykła przygodę za czasów dziecka. Można opowiedzieć o tym jak w wakacje świetnie można było się bawić u babci na wiosce. Historia opowiedziana w sposób ciekawy może być bardzo interesująca. Każdy z nas lubi słuchać podobnych opowieściach o zabawnym dzieciństwie.

Należy pokazać swoją wartość.

Przełamanie w rozmowie na randce może również dotyczyć naszych planów i celów życiowych. Nie trzeba się tutaj rozdrabniać. Warto powiedzieć o swoich konkretnych wizjach na kolejny tydzień czy miesiąc. Na randce warto zaznaczyć, że w ciągu kilku miesięcy zamierzamy nauczyć się języka obcego aby znaleźć lepiej płatną pracę. Można na pewno dodać dlaczego taki cel mamy obrany, ze względów finansowych oraz aby w przyszłości móc zapewniać bezpieczeństwo rodzinie. Randka to nie tylko rozmowa o celach zawodowych.

Można pokazać, że czasem myślimy o podróżach. Warto wspomnieć w konwersacji o wymarzonej podróży w góry tegorocznej zimy. Warto przedstawić swój plan widzenia aby następnie wysłuchać co ma do powiedzenia druga osoba. Taka relacja może wzmacniać jakość spotkania. Dodatkowo ta randka może przebiegać w bardzo luźnej atmosferze. To wszystko służyć będzie temu, że można poznać się lepiej w przeciągu takiego jednego spotkania.

Portal JakPoderwaćDziewczynę.pl wsparł nas merytorycznie.

Share