Łatka Fashion Kolekcja A/W 15/16 „Almond blossom”

Łatka Fashion tworzy unikatowe kreacje dla kobiet oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria i torby. Są to najczęściej pojedyncze egzemplarze i limitowane serie. Poza gotowymi projektami Łatka Fashion tworzy również prace na indywidualne zamówienie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Łatka fashion on-line butik www.latkafashion.com

Athina- spodnie i pulower-0442-100px

Kolekcja A/W 15/16 „Almond blossoms” łączy w sobie kobiecość i wygodę z odrobiną seksapealu. Ubiory w kolekcji przeznaczone są zarówno do biura, na koktajl a także na co dzień. W asortymencie kolekcji znajdziemy zarówno biurowe kostiumy jak i romantyczne w charakterze szmizjerki koszulowe i długie spódnice. Obok codziennych dżinsów pojawiają się eleganckie, proste spodnie, wygodne i uniwersalne topy dżersejowe, cieplutkie swetry i szmizjerki.

Ellie and Athina- razem 1402-100px

Czarne tkaniny połyskują srebrną nitką a dżins odbiega od standardów i pojawia się w srebrzysto- niebieskiej odsłonie glamour w postaci efektownego kostiumu o ciekawym nadruku. Metalowe zamki nadają ubiorom drapieżnego charakteru. Gama kolorystyczna to głównie srebrzyste czernie i beże połączone z żywymi czerwieniami, bielą i srebrzystością w dodatkach.

Ellie and Athina- razem 0369-100px

Kolekcję budują kontrasty, od transparentnych, zwiewnych tkanin w prostych formach ubiorów po malownicze skóry naturalne użyte w pasach podkreślających talię, a także jako elementy ubiorów. Ciekawe nadruki w zestawie z gładkimi tkaninami, a czerń w zestawie z bielą.

Zobacz całą kolekcję:

Zdjęcia: Alexandra Masmanidi
Edit.: A. Łatka
Modelki: Athina & Ellie
Make-up: Venia
Fashion: Agnieszka Łatka/Łatka fashion

Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet, które poszukują niebanalnych, kobiecych i wygodnych ubiorów, dostępna w butiku projektantki www.latkafashion.com ”
Facebook: https://www.facebook.com/%C5%81atka-fashion-208159112566483/

Polub Łatka Fashion na Facebooku:

ODWIEDŹ RÓWNIEŻ: Google + https://plus.google.com/116585735986855843949
Pinterest: https://www.pinterest.com/agnieszkaatka/
Youtube: https://youtu.be/dgL28l-YTFs

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy jednak można już teraz powiedzieć, że feromony także kształtują…