Przygotowania do ślubu ze smartfonem – Organizator ślubu

Smartphone on pastel background.

Programy dedykowane parom planującym ślub i wesele mogą być niemałą pomocą podczas przygotowań. Jak nie zapomnieć o żadnym szczególe, korzystając z nowoczesnych aplikacji mobilnych? Zobacz Organizator ślubu

Wymarzony ślub i wesele

Każda para młoda, która przygotowuje się do tej jedynej w swoim rodzaju przysięgi i swoistej celebracji, pragnie, aby właśnie tych kilka czy kilkanaście godzin było pełne magii i pozostało w pamięci do końca życia. Zanim jednak wszyscy goście zbiorą się w umówionym miejscu, a zakochani powiedzą sobie sakramentalne „tak”, trzeba poczynić niemałe przygotowania, które często trwają wiele miesięcy.

Zadań do wykonania jest całe mnóstwo, przez co bardzo łatwo się w nich pogubić, czy nawet któreś przeoczyć. Taka sytuacja byłaby oczywiście niedopuszczalna. Wesele nie może odbyć się bez kluczowych gości czy muzyki, panna młoda musi mieć idealnie dobraną suknię, a pan młody garnitur lub frak. Doskonałą pomocą przy trudnym procesie przygotowań do ślubu i wesela są praktyczne aplikacje, które możesz pobrać na swojego smartfona.

Aplikacje pomocne w przygotowaniach na telefon Huawei P9

Jednym z popularniejszych programów tego typu jest WeddingHappy. Cechuje się on znakomitym designem oraz wysoką intuicyjnością w obsłudze. Bardzo łatwo opanować wszelkie niuanse dotyczące działania czy funkcjonowania aplikacji. Co jednak najważniejsze, po wpisaniu daty zbliżającej się ceremonii, program automatycznie poda deadline dotyczący poszczególnych sprawunków, jak np. kupno obrączek czy przymiarka sukni ślubnej.

Ponadto zostanie wyświetlone specjalne przypomnienie, gdy termin załatwienia danej sprawy będzie się nieuchronnie zbliżał. I choć w programie nie uwzględniono ich wszystkich, to bez wątpienia dobry początek dla młodej pary, która może czuć się zagubiona pośród nadmiaru obowiązków.

Podobnym działaniem charakteryzuje się aplikacja Organizator ślubu.

W praktyce większość jej zawartości odnosi się do wesela, jednak sam układ wszystkich pozycji gwarantuje precyzyjny i spokojny przebieg przygotowań. Wystarczy ułożyć listę zadań, można przy tym korzystać z licznych podpowiedzi programu.

Kontrola wydatków związanych z wydarzeniem pozwoli na ich racjonalizację oraz spore oszczędności. Nierzadko dopiero uzmysłowienie sobie rzeczywistej struktury kosztów wpływa na podjęcie istotnych decyzji dotyczących budżetu – o ile nie jest jeszcze za późno.

Na tle większości aplikacji ślubno-weselnych dosyć wyraźnie wyróżnia się natomiast Wedding Party. I choć nie każdemu przypada ten pomysł do gustu, z samej ceremonii oraz przygotowań do niej można uczynić coś na kształt social mediów.

Szybka rejestracja

Wystarczy, że para młoda założy swoje konto w aplikacji oraz uzupełni podstawowe informacje dotyczące wydarzenia. Nie można tu zapomnieć o wpisaniu miejsca, daty czy nawet sposobu dojazdu. Dalszym krokiem jest zaproszenie wszystkich gości. W tym celu należy wysłać im prośbę o dołączenie do aplikacji za pomocą wiadomości SMS lub e-mail. Wtedy też rusza oficjalne odliczanie do dnia ceremonii.

Dzięki założonej w tej sposób grupie uczestników ślubu i wesela, można w bardzo szybki i prosty sposób informować gości o wszystkich istotnych wydarzeniach. A także o nieoczekiwanych zmianach. Oni sami równie łatwo skontaktują się z parą młodą. A jeśli uzupełnią swój profil, będzie można dowiedzieć się nieco więcej o nich samych. W ten sposób goście nawiązują swoiste interakcje ze sobą już na długo przed weselem.

To dosyć nowatorskie rozwiązanie, z pewnością niesie za sobą jednak wiele korzyści. Jeżeli posiadasz szybki i wydajmy smartfon, jak np. telefon Huawei P9, bez wątpienia możesz rozpocząć przygotowania do tego wyjątkowego dnia.

Materiał zewnętrzny

Share