Przyszłość w Twoich rękach. Nowa kolekcja Ti Sento Milano AW2020

Czysta równowaga wzornictwa, wysoka jakość i poczucie piękna – tak przedstawia się nowa kolekcja Ti Sento Milano AW2020. TI-SENTO – Milan Atelier to przestrzeń pełna sprzeczności. To mieszanka tętniącej życiem energii i intensywnego skupienia. Złotnicy nie pracują ze złotem, ale ze srebrem. Łamią zasady i podążają za sercem, łącząc wyrafinowanie z niespodzianką.    

Nowa kolekcja Ti Sento Milano AW2020

Nowa kolekcja TI SENTO – Milano inspirowana jest czarującymi latami 70-tymi. Bogaty świat odrodzenia Art Deco, przeprojektowany z myślą o współczesnej magii. Sercem stylu retro marki są kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, czarnego onyksu i szylkretu. I oczywiście pozłacanie w stylu Vintage!

W kontekście niepewnych czasów marka daje pozytywny komunikat na przyszłość. Strzały to nowe ikony TI SENTO symbolizujące siłę i kierunek.

Zaprojektowane jako całe strzały lub subtelne pióra strzałek, modele te są zabawą geometrią i kontrastami kolorów. Motyw gwiazd to kolejny, istotny bohater kolekcji. Jak powiedziała dyrektor artystyczna Lilian Van Zuylen: „Są przypomnieniem, abyśmy nie spuszczali oczu z gwiazd, stąpając jednocześnie mocno po ziemi”.        

Malachitowy błysk, Magia Vintage, Cuda przeszłości i przyszłości

Kolekcja obejmuje trzy główne tematy: Malachite lights (Malachitowy błysk), Vintage Magic (Magia Vintage) oraz Wonders of past and future (Cuda przeszłości i przyszłości). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie. Dodatkowo nowa kolekcja zawiera limitowany zestaw Red Carpet! Bohaterami są tutaj charakterystyczne kształty węża, które są zdobione złotem i szmaragdowo-zielonymi kamieniami i wykończone błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Niezwykłe, kultowe, luksusowe.              

Biżuteria Ti Sento Milano jest dostępna na stronie www.labizu.pl oraz w salonach współpracujących.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jaki kolor butów lubisz najbardziej? Crocs znajdziesz w każdym możliwym…