Psi Patrol Rescue Knights

dzieci

Najnowszy, ósmy, sezon serialu animowanego przedstawia waleczne psiaki w zupełnie nowych odsłonach! Tym razem Chase, Marshall, Zuma, Rubble, Skye i Rocky wcielają się w rycerzy, strzegących smoczego zamku przed atakami Sparksa i złowrogiego pieska o imieniu Claw. Dzięki zupełnie nowym, ulepszonym, pojazdom psiaki mogą jeszcze lepiej wykorzystać swoje umiejętności, by zniweczyć plany okrutnego rzezimieszka, który bez ustanku płata figle wszystkim mieszkańcom.

Rycerze Psiego Patrolu

Rycerskie pieski zawsze wiedzą, jak się zachować, by stanąć na wysokości zadania w obronie zamku. Wszystkim działaniom przewodniczy Ryder – chłopiec, który towarzyszy szczeniętom podczas każdej akcji i wskazuje najważniejsze zadania do wykonania. Tym razem również założył rycerską zbroję, zachowując swój nowoczesny wyświetlacz i monitor, dzięki któremu może na bieżąco kontrolować poczynania Clawa, wydając polecenia swojej ekipie. Pieski Rescue Knights noszą prawdziwe zbroje i hełmy, chroniące je przed obrażeniami. Rycerze Psiego Patrolu do boju!

Zabawki Rescue Knights

Zabawki z bajki Psi Patrol stanowią wspaniały pomysł na prezent dla wszystkich maluchów, które zafascynowane przygodami dzielnych szczeniaków, mogą odgrywać ulubione przygody. Najnowszy sezon serialu wprowadza zupełnie nowe postacie i jeszcze ciekawsze miejsca, które pieczołowicie odwzorowywane są pod postaciami zabawek marki Spin Master – w ofercie pojawiły się pojazdy z figurkami, które wyposażone w działa i amunicję mogą brać udział w pościgach i walkach z rozwścieczonym Sparksem! Dzieciaki mogą też uzupełnić swoje zestawy o pojedyncze figurki piesków, jakie prężnie prezentują swoje możliwości w kolorowych zbrojach!

Najciekawszymi propozycjami zabawek Rescue Knights są bez wątpienia stylizowane pojazdy z figurkami, ale też smoczy zamek czy zestaw 8 figurek, wśród których obok głównych bohaterów, znajdują się też trzy figurki kolorowych smoków.

Artykuł sponsorowany

Share