Recenzja Ebooka „Słodka Dupka” Agaty Feliksiak

słodka dupka

Czy od domowników słyszysz pytanie: mamy coś słodkiego? Chcesz jeść zdrowo, ale uwielbiasz słodycze? Nie masz pomysłu na swoje wypieki? A może nie masz na to czasu? Jeśli odpowiedziałaś na pytania „TAK” to ten e-book jest idealny dla Ciebie! Propozycja dietetyczki Agaty Feliksiak „Słodka Dupka”, to słodkie przepisy, które smacznie i zdrowo zastąpią sklepowe słodycze w twojej spiżarni.

Agata Felisiak, dietetyczka i certyfikowana psychodietetyczka, która dzięki swoim osobistym doświadczeniom, miłości do gotowania i zdrowego podejścia do jedzenia zmienia życie innych ludzi. Swoją poradnie dieteyczną prowadzi od 2014 roku i od tamtęgo momentu rozpoczeła się jej misja pomocy innym. Autoka e-booka „Słodka Dupka” z prostymi i smakowitymi przepisami

Słodka Dupka, znaczy zdrowa

„Słodka Dupka” to e-book z 21 słodkimi i zdrowymi przepisami. Został stworzony na potrzebę podopiecznych Pani Agaty, którzy chcą jeść słodkości, a jednocześnie wartościowe produkty. Projekt ma na celu pokazać jak w łatwy sposób można to uzyskać. Dietetyczka udowadnia, że można jeść smacznie, słodko i zdrowo. Przy tworzeniu e-booka towarzyszyła Pani Agacie myśl, którą dość często przekazuje swoim podopiecznym, aby znaleźć balans i równowagę w zdrowo rozsądkowym podejściu do jedzenia.

słodka dupka

Przepisy to nie wszystko!

W e-booku znajdziemy oprócz receptury czyli wykazu potrzebnych składników oraz sposobu przygotowania, extra podpowiedzi, które naprowadzą jak możemy zmodyfikować danie, nie tracąc na smaku. Znajdziemy również tipy jak zmniejszyć IG (indeks glikemiczny), z myślą o osobach, które cierpią na osoby z insulinoopornością, aby nie musiały odmawiać sobie przyjemności z jedzenia słodkości. Wszystkie dania, które proponuje autorka są bezglutenowe, co sprawia, że dużo osób może skosztować te wspaniałe proste do zrobienia przysmaki.

słodka dupka

Dla kogo skierowany jest ebook?

E-book jest kierowany do osób, które lubią jeść słodycze, ale chcą spożywać je w odżywczej i bardziej wartościowej wersji – smacznie i apetycznie. Sprawdzi się dla kulinarnych leniuchów i osób zabieganych. Spośród 21 przepisów, każdy znajdzie coś dla siebie, a nawet w przypadku niespodziewanych gości możemy w szybki i smaczny sposób zaskoczyć odwiedzających nas osób. Przepiękne zdjęcia do projektu wykonała fotograf Aleksandra Zielsdorf.

E-book dostępny już na stronie https://www.dietetyczkaagata.pl/sklep/.

Patronat medialny Feszyn.com

Autor: Marlena Penc

Share