„Podręcznik dobrych praktyk beauty” Recenzja.

podręcznik dobrych praktyk beauty

Takiej książki jeszcze nie było! Katarzyna Kędzierska-Stępień i Ilona Adamska połączyły siły i stworzyły genialny podręcznik. Aby książka była pełnym kompendium wiedzy i biblią branży beaty, do jego realizacji, zaprosiły fantastyczne bizneswoman. Każda z nich opowiada swoją własną historię, podzieliła sie wskazówkami i cennymi radami. Inspirująca książka „Podręcznik Dobrych praktyk branży beauty” to pozycja obowiązkowa, by odważnie sięgać po marzenia!

Jak wyliczać wynagrodzenie dla pracowników? Jak szukać dofinansowania?

Jakich błędów unikać przy prowadzeniu biznesu? Jak budować relacje z klientami i zadbać o dobry PR swojej marki? Na te i wiele więcej pytań znajdziemy odpowiedzi w książce „Podręcznik dobrych praktyk branży beauty”. Kobiety z branży kosmetycznej z całej Polski i Europy, udzieliły genialnych wywiadów, aby dzięki ich historii, wiedzy i doświadczeniu pomóc czytelnikom w uporządkowaniu swojego biznesu lub postawić wszystko na jedną kartę i spełnić marzenie o własnym salonie.

Pomocna dłoń bohaterek książki

Podręcznik jest zbiorem inspiracji i gotowych rozwiązań, które odpowiadają na pytanie: jak z powodzeniem prowadzić salon beauty? W realizacji pomysłu nad książkę wzięły udział właścicielki salonów kosmetycznych i obiektów spa z Polski i z zagranicy, w różnym wieku i będąc na różnych etapach prowadzenia firmy. Czytelniczki mają możliwość zapoznać się z różnorodnym i indywidualnym podejściem do tematu praktyk w branży kosmetycznej.


Projekt ma na celu podzieleniem się własnym doświadczeniem, przemyśleniami oraz podpowiedziami jak prowadzić biznes beauty, z uwzględnieniem pozytywnych i negatywnych stron tego przedsięwzięcia. Ta książka, to wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z własnym biznesem. Kiedy planujemy założyć własny biznes, w głowie pojawia się miliony pytań, na które odpowiedzi w łatwy sposób znajdziemy w tej pozycji.

Doceń siebie!

Autorki zauważają u kobiet problem z poczuciem własnej wartości. Nie doceniamy siebie, swoich działań, a sukces traktujemy za coś wielkiego. W trakcie szukania bizneswoman do projektu realizatorka po wykonaniu kilkudziesięciu telefonów otrzymywała odpowiedź: „ Nie nadaje się do tego!”. Jak opisała to Katarzyna Kędzierska- Stępień „W tym pytaniu, zawarta jest cała prawda, jak widzą się kobiety naprawdę? Mimo że prowadzą biznes w czasach niepewnych. W czasach, gdy salony były zamknięte przez kilka miesięcy, one przetrwały, dalej pracują, rozwijają się i kupują nowe urządzenia, aby poszerzyć zakres swoich usług, a zapytane o osiągnięcia totalnie nie wiedzą, co powiedzieć. Takie właśnie zazwyczaj jesteśmy. Nikt nie uczy nas, aby się doceniać.”

Czas to zmienić!

Każda z kobiet jest superbohaterką, która ma jasno postawione cele. Nierzadko spotkały je porażki, ale dzięki temu wiedzą, jakich błędów nie popełniać. Prezentując dwadzieścia dwie sylwetki kobiet, które łączy jedno – branża beauty. Musimy pamiętać, że swoją pracą i zaangażowaniem jesteśmy w stanie spełnić wiele swoich marzeń i odnieść sukces, ponieważ w każdej z nas drzemie ta „supermoc”!

Realizacja

Pomysłodawczynią książki jest Katarzyna Kędzierska-Stępień, która zadbała o merytoryczny i rzetelny materiał . Jest znanym i szanowanym szkoleniowcem i praktykiem. Specjalizuje się w tworzeniu procedur zabiegowych, terapii łączonych, sprzedaży produktów i usług, obsłudze klienta i działaniach marketingowych związanych z prowadzeniem działalności o tematyce Beauty, Spa, Welness. Edukatorka ziołowa.

Za realizacje książki odpowiadała Ilona Adamska, prezeska Europejskigo Klubu Kobiet Biznesu, Wydawca portali i właścicielka agencji wydawniczo-promocyjnej Id Media.


Podręcznik po wydaniu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo po pierwszym tygodniu sprzedało się ponad tysiąc egzemplarzy. Jeśli jeszcze nie masz jej w swojej domowej bibliotece to pozycja dostępna jest w sklepie Imperium Kobiet, gdzie online możesz zamówić bezpośrednio do twojego domu.

Książka do kupienia: https://www.ikmag.pl/produkt/podrecznik-dobrych-praktyk-branzy-beauty/

Autor: Marlena Penc

Share