Ręcznie malowane koszulki

 

malowane koszulki (2)

Koszulki na Facebooku:

www.bazgrajaca.blogspot.com

Mamy dla Was kolejny ciekawy pomysł na nietuzinkowy prezent pod choinkę. Bluzka lub koszulka w ciekawym i nietypowym wzorze, może być unikalnym prezentem dla bliskiej osoby. Możesz także sprawić sobie samej  fantastyczny prezent!

Autorką barwnych bluzek jest Magdalena Andruszkiewicz, która już w czasach dzieciństwa uwielbiła rysować.  Posiada niewyobrażalny talent, który z powodzeniem wykorzystuje ukazujać go w swoich projektach koszulek.  Taka koszulka czy bluzka jest nie tylko unikalna, ale zwróci uwagę niejednej osoby. Może jakiegoś przystojnego bruneta ?

Sam pomysł na tworzenie koszulek pojawił się niedawno. Pani Magdalena połączyła talent i zainteresowanie modą w jedną fantastyczną całość. Koszulki malowane są specjalnymi farbami do tkanin. Autorka maluje też obrazy (te standardowe na płótnie i te mniej- na ścianach) – akrylami, ceramikę farbami do ceramiki. Więc jest niesamowicie wszechstronną osobą.

malowane koszulki (4)

Wzory, które pojawiają się na koszulkach to często kwestia przypadku. Inspiracja jest wszędzie, pomysłów na koszulkę jest cała masa. Pani Magdalena tworzy także wzory na specjalne zamówienie. Wzory na koszulkach są trwałe. Można je prać w pralce do 40 stopni. Najstarsza koszulka autorki ma już prawie 2 lata i nadal się trzyma. Koszulki kupuje często w śmieciarkach typu New Yorker, H&M. Są dobre gatunkowo i dostępne zawsze! Na nich maluję

malowane koszulki (14)

Blog powstał z pasji do malowania. Jest małym spełnieniem marzeń otworzeniu czegoś, co jest autorki i jest niepowtarzalne. Zdarza się, że wzory które maluje, na tyle się podobają, że tworzy je kilka razy. Jednak zapewnia, że każdy wzór, nawet ten sam nigdy nie wyjdzie identyczny.

malowane koszulki (1)    malowane koszulki (5)  malowane koszulki (7) malowane koszulki (8) malowane koszulki (9) malowane koszulki (10) malowane koszulki (11) malowane koszulki (12)

Share