Ręcznie robiony prezent na ślub

Ślub to wyjątkowa i niezapomniana uroczystość. W tym dniu wszytko musi być perfekcyjnie dopracowane. Odpowiednia stylizacja, sala weselna, oprawa muzyczna – wszytko wg uznania Pary Młodej. Zaproszeni goście weselni, cieszą się tym wyjątkowym dniem razem z nowożeńcami. Obdarowują ich różnymi prezentami, kwiatami, a także wręczają koperty. Jeśli jesteś jednym z tych wyjątkowych gości, świadkiem lub świadkową pomyśl o unikalnej i niezapomnianej niespodziance. Ręcznie robiony prezent na ślub to idealne rozwiązanie. Zobacz nasze pomysły!

Możliwości i pomysłów jest naprawdę dużo. Szczególnie polecamy propozycje Art Story Karolina Bińkowska Oryginale pomysły na ręcznie robiony prezent ślubny. Nowatorskie, świeże i niebanalne upominki od gości weselnych to fantastyczny i niezapomniany prezent.

Zobaczcie 5 najpopularniejszych prezentów, które będą hitem w sezonie ślubnym 2018!

Ślubne pudełko – niezbędnik ślubny

Spersonalizowany ręcznie robiony, indywidualny projekt. To wspaniały prezent jeśli oprócz życzeń, chcesz podarować kilka drobiazgów. Takie ślubne pudełko idealnie nadaje się do wręczenia wina czy biletów do teatru. Warto zwrócić uwagę także na niezbędnik ślubny, który oferuje nam miejsce na wręczenie kilku mini upominków dla Pary Młodej. 

Karolina Bińkowska Arts
Niezbędnik małżeński Fot. Art Story Karolina Bińkowska
Fot. Art Story Karolina Bińkowska

Ślubny Box – Exploding box

Jeśli szukasz wyszukanego sposobu na złożenie życzeń Parze Młodej ślubny box będzie idealnym rozwiązaniem. Małe, kolorowe i ślubnie ozdobione pudełeczko zachwyci nie jedną osobę. Po zdjęciu wieczka otwiera się i prezentuje życzenia oraz mini figurkę lub upominek. Może być to tort, serduszko lub aniołek na szczęście. 

Karolina Bińkowska Arts
Ślubny box Fot. Art Story Karolina Bińkowska

Słoik na totolotka

Wręczanie Parze Młodej kuponów totolotka to już prawie jak tradycja. Dołączone do kopert lub wplątywane w bukiety. A co powiecie na ręcznie przystrojony słoik z nakrętką, w której znajduje się kupon totolotka? To znakomita i niecodzienna alternatywa! O takim słoiku na pewno będzie się mówić w rodzinie przez długie lata! Życzymy szóstki w totka!

Karolina Bińkowska Arts
Słoik na totolotka Fot. Art Story Karolina Bińkowska

Kwiecista kartka

Prawie każdy zaproszony gość wręcza Parze Młodej kartkę. Para młoda po weselu zagląda do środka, wyciąga zawartość, a kartkę wrzuca do pudełka i może zajrzy tam za 10 lat… Jeśli chcecie, aby Nowożeńcy pamiętali o Was przez długi czas, zwrócili uwagę na niepowtarzalną kartkę i odłożyli ją na bok, a także opowiadali o niej przyjaciołom i rodzinie zdecydujcie się na ręcznie robioną kwiecistą kartkę. Taka kartka to nie tylko piękne życzenia, to także dowód na to, że liczy się coś więcej niż zawartość w środku.

Karolina Bińkowska Arts
Kartka na ślub Fot. Art Story Karolina Bińkowska

Pomysłów jest mnóstwo. To tylko kilka z nich. Takie piękne ręcznie robione prezenty i upominki wykonuje Karolina Bińskowska. Koniecznie zajrzyjcie na Facebooka Art Story Karolina Bińkowska i przekonajcie się sami jak wspaniały talent i pomysły ma Pani Karolina.

Zapraszamy do przeczytania mini wywiadu

Skąd pomysł na stworzenie ręcznie robionych kartek,pudełek czy pamiątek?

Pomysł wziął się ponieważ sama potrzebowałam prezentu, a nie mogłam znaleźć nic co by spełniało moje oczekiwania.

Skąd czerpie Pani inspirację?

Zaczęłam od warsztatów, czerpałam inspirację z internetu, teraz jak mam coś zrobić siadam i tworzę. Pomysły same przychodzą, koncepcja w trakcie pracy zmienia się kilkukrotnie, ale z efektu końcowego zawsze jestem zadowolona.

Jakie ręcznie robione prezenty na ślub cieszą sie największą popularnością?

Największą popularnością cieszą się exploding box-y – to świetna forma wręczenia pieniędzy. Różnego rodzaju skrzyneczki drewniane, oczywiście personalizowanie. Słoiczek z kwiatami jest także fajną formą zastępującą wiązankę. Do środka można włożyć na przykład pieniądze. Ostatnio bardzo popularne kupony totolotka oraz życzenia. A także bardziej tradycyjne, lecz wyjątkowe –  kwieciste kartki w pudełku.

Na co szczególną uwagę zwracają Pani klienci? Na detale, kolorystykę?

Kolorystykę zawsze dobieramy z klientem indywidualnie, detale i estetyka jest bardzo ważna. Ale to o czym wspomniałam wcześniej, czyli wyjątkowość i niepowtarzalność czyni prezenty niezwykłymi i na to odbiorcy zwracają największą uwagę.

Czym Pani prace wyróżniają się na tle innych?

Staram się tworzyć prezenty nietuzinkowe, a łączenie kilku technik razem daje mi ogromne możliwości. Uwielbiam to robić i wkładam w każdą prace mnóstwo serca.Wydaje mi się, że to mnie wyróżnia.

Gdzie można kupić, zamówić Pani prace?

Prace można zamówić kontaktując się ze mną przez fanpage. Lub poprzez stronę internetową www.artstorykb.pl

Zajrzyjcie na Facebooka Art Story Karolina Bińkowska 

 

Zobaczcie galerię zdjęć Art Story Karolina Bińkowska !

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie!

 

 

Share