Relacja Fashion Meeting

Wrocław Fashion Meeting odbyło się po raz drugi we Wrocławiu.  Impreza odbyła się na Stadionie Miejskim w Klubie Biznesowym. Podczas  trwania eventu mogliśmy kupić ciuchy, biżuterie itp prosto od polskich projektantów w okazjonalnie niskiej cenie.  Na Fashion Metting nie zabrakło pokazów mody projektantów, konkursów oraz koncertu Joanna Kwaśnik – finalistki II edycji programu X Factor, która wykonała między innymi premierowe utwory z obecnie nagrywanej autorskiej płyty.
Oczywiście nie mogło zabraknąć nas na tym modowym wydarzeniu.

Zobaczcie co szczególnie co nam się najbardziej spodobało!

Projektantka Beata Mielewczyk

Na pewno kojarzycie naszą błękitną sukienkę miesiąca czerwiec 2013, która wygrała ostatnią sonde na Projekt Miesiąca.  Projektantka tej sukienki, pojawiła się na evencie prezentując swoją kolekcję jako wystawca. Mogliśmy, także podziwiać wspaniałe kreacje na pokazie mody. Ja miałam ogromną przyjemność przymierzyć  sukienkę, która wygrała naszą sondę. Wywiad już w tym tygodniu!

Strona www.beatamielewczyk.com

Facebook www.facebook.com/pages/Beata-Mielewczyk-BMfashion-designer/103709153093986

SAM_3120
mielewczyk
DSC_1292 (Kopiowanie)

Okulary Bodyych

Takich design-erskich,  odlotowych i szałowych okularów nie dostaniecie nigdzie indziej!  Unikalne, tworzone z najwyższą starannością od 30 lat.  Są nie tylko wykonane w ciekawe formy, ale także bardzo wygodne. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.   Więcej dowiecie się z naszego wywiadu już niebawem.

Strona www.bodyych.com

Facebook www.facebook.com/Bodyych

boddyyhDSC_1427 (Kopiowanie)bod bodych

z www.events-model.blogspot.com

 

Jagoda Kawicka

Young Fashion Designer rewelacyjna projektantka, która urzekła nas pomysłowością. Udało się jej połączyć elegancję, szyk oraz wygodny sportowy strój.  Nie muszę nic dodawać, zobaczcie jak prezentuje się sama projektantka.

Facebook www.facebook.com/KawickaJagoda

SAM_3225

 

 

Nowy Krój

Autorskie ręcznie wykonywane  dodatki do rowerów, a mianowicie pięknie zdobione kosze rowerowe.  Są nie tylko bardzo praktyczne, ale wykonane z największą starannością. Ja od razu chciałam zabrać przedstawiony koszyk, wsiąść na rower udać się nad morze i zrobić piknik na plaży. Fajne nie?

Facebook www.facebook.com/nowykroj

SAM_3169

 

 

Katarzyna Rusak

Nie mogłyśmy przejść obojętnie obok nietypowej biżuterii wykonanej z zamka błyskawicznego. Co za pomysły! To się nazywa kreatywność! Lekkie, delikatne i w różnych modelach. Więcej zdjęć niedługo.

Facebook www.facebook.com/handmade.zipper.jewellery

SAM_3187 SAM_3189

 

MAY

Maja Jeziorska projektuje torebki. Jeden wzór wpadł nam w oko i kompletnie się w nim zakochałyśmy.  Torebka w kształcie kokardy, na pewno będzie  jednym z hitów tego lata.!

Facebook www.facebook.com/pages/BAGS-BY-MAY/397134917060079

SAM_3170 SAM_3172

 

Biżuteraj

Jest to  prawdziwy raj dla kobiet, szczególnie tych, które sa miłośniczkami biżuterii.  Ręcznie malowane kolczyki, spinki, broszki, naszyjniki czy bransoletki na szkle. Dziewczyna ma fach w rękach!

Strona www.bizuteraj.pl

Facebook www.facebook.com/BizuteRaj

 

DSC_1246 (Kopiowanie)DSC_1251 (Kopiowanie)

 

Lady Pin Up

Od kilku tygodni jesteśmy zakochane  w stylizacjach Pin Up. Dlatego też, tym bardziej ucieszyłyśmy się spotykając projektantkę, która czuje taki klimat. Piękne spódnice, lekko rozkloszowane, kolorowe halki itp, wszytko w stylu lat 50-60tych.  Dodatkowo projektantka tworzy rewelacyjne torebki!!!

Strona www.ladypinup.pl

Facebook www.facebook.com/ladypinuppl

SAM_3144 SAM_3145DSC_1256 (Kopiowanie)

 

 Butterfly Twists Polska

Balerinki są teraz bardzo modne. Często po całym dniu chodzenia w szpilkach, mam ochotę założyć coś lekkiego. A przy okazji, jeśli zmieści się do torebki, to jest to gadżet który muszę mieć !!!

Strona www.butterflytwists.pl

Facebook www.facebook.com/ButterflyTwistsPolska

SAM_3227

Divine Colours Jewelry

Pamiętnie Klocki Lego?  Otóż, pewnie nie wiecie że fantastycznie nadają się na stworzenie design-erskiej biżuterii.   Okulary, bransoletki, kolczyki, naszyjniki i wiele innych. To wszystko tworzy mężczyzna!

Strona  www.dcjlego.pl

Facebook  www.facebook.com/DivineColoursJewelry

SAM_3176 SAM_3178 SAM_3183

 

 

Koronki iwogg

Kolejny przykład ciekawej i ręcznie wykonanej biżuterii przypominającej koronki. Leciutkie o ciekawym kształcie. Jeśli dobrze się przyjrzycie zobaczycie ile pracy potrzeba do jej wykonania.

Strona www.iwogg.blogspot.com

Facebook www.facebook.com/pages/Koronki-iwogg/401285729893344

SAM_3154 SAM_3155

 

 

Aditya Design

Sutasz od  kilku miesięcy jest bardzo popularny, kolczyki zdobią uszy nie jednej z nas. A widziałyście okulary ozdobione sutaszem??

Odlotowe!

Strona  www.adityadesign.pl

Facebook www.facebook.com/AdityaDesign

SAM_3158 SAM_3160

Head Fashion Style

Jeśli wybieracie się do Ascot nie możecie, nie odwiedzić tego sklepu z toczkami i fascynatorami! Piękne, kolorowe, klasyczne . Dla każdego coś innego! Mi wpadły w oko te ślubne.

Strona www.toczkifascynatory.pl

Facebook www.facebook.com/ToczkiFascynatory

SAM_3195 SAM_3205

 

Szatz

Ciekawa faktura biżuterii o delikatnych pastelowych kolorach  i nie tylko. Mnie osobiście urzekły takie podwójne naszyjniki, które można nosić razem lub osobno.

Strona www.szatz.pl

Facebook www.facebook.com/pages/Szatz/154876211321435

SAM_3174

 

Maggie PIU ART

Pani Gosia fantastyczna  osoba, która tworzy piękne obrazy. Inspiruje ją moda i ikony domów mody jak np. Versace czy ostatnią kolekcją D&G.

Strona www.piufiuboom.blogspot.com

Facebook www.facebook.com/pages/Maggie-PIU-ART/512968012075046

SAM_3139 SAM_3140 SAM_3142

 

Dalsza część już niedługo!

Share