22 czerwca 2013 roku odbyła się druga edycja Wroclove Fashion Wake. To modowe wydarzenie odbyło się we Wrocławiu w Wake Parku (Glinianki) w lekkiej, miłej i sympatycznej atmosferze. Portal Feszyn.com objął patronat medialny nad tym wydarzeniem, więc nie mogło nas zabraknąć. Celem imprezy jest pokazanie i promowanie młodych bardzo zdolnych projektantów. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu. Na szczęście pogoda dopisała, noc była  ciepła i gwieździsta.  Kolekcja prezentowana była na wybiegu na pomoście tuż nad wodą, a tłem był Stadion Miejski.

Można było zobaczyć pokaz mody  Oli Topczewska, Natalii Wojtanowska, Confashion, Joanny Prusakowskiej, Szarakowo Fashion i Wrocław Fashion Friendship Passion by Alex Beryll. Gośćmi specjalnymi były dwie młode projektantki z Berlina: Katrina Ciupiak i Olivia Zmysłowski. Myślę, że podczas prezentacji kolekcji, każdy znalazł coś dla siebie. Fantastycznie spisała się także prowadząca Adela Warać, która ma nogi do ziemi.

Gościem imprezy był uczestnik zeszłorocznej edycji programu X-factor -Paweł  BIBA Bienkiewicz oraz Wojtek Bałwako. Niestety Justyna Pawlicka jedna z uczestniczek Top Model nie zjawiła się na Wroclove Fashion Wake.

 

DSC_1037 (Kopiowanie))

yhy6

Z autorką biżuterii wykonane z zamka błyskawicznego Katarzyna Rusak.

Biżuterię można było kupić podczas WFW. Niedługo  przeczytacie więcej na ten temat.

Wybrane elementy pokazu:

Modelki z FUKU Models ( www.fukumodels.pl )

DSC_1128 (Kopiowanie) DSC_1130 (Kopiowanie) DSC_1165 (Kopiowanie) DSC_1167 (Kopiowanie) DSC_1186 (Kopiowanie) DSC_1215 (Kopiowanie) DSC_1224 (Kopiowanie) DSC_1258 (Kopiowanie) DSC_1267 (Kopiowanie) DSC_1288 (Kopiowanie) DSC_1303 (Kopiowanie) DSC_1317 (Kopiowanie) DSC_1373 (Kopiowanie)

Fot.events-model.blogspot.com

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pierwsza sesja zwyciezczyni Top Model Zuzanny Kołodziejczyk. Zobacz galerię zdjęć.