Rewelacyjne okulary na wiosnę – Kolekcja Solano 2020

Fiesta, siesta, ole! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Feeria mieniących się kolorów w blasku zawsze świecącego słońca oraz rytmy flamenco płynące wąskimi uliczkami połączyły najnowszą kolekcję Solano z klimatyczną Sewillą. Połączenia, które zdają się być niemożliwe – zaskakują. Zobaczcie okulary na wiosnę od marki Solano!

Rewelacyjne okulary na wiosnę - Kolekcja Solano 2020

Okulary na wiosnę

W kolekcji Solano na sezon wiosna – lato 2020 zobaczymy okulary przeciwsłoneczne o nieregularnych kształtach mocno podkreślające wyrazistość każdej stylizacji. Modele, w których linia brewki zostanie lekko muśnięta wielobarwnym brokatem wyraźnie wkomponują się w obowiązujące trendy tworząc wizualnie efekt 3D. Wielkie okulary w kształcie prostokąta i koła rodem z lat 70 -tych znacząco wychodzące poza kontur twarzy zyskają uznanie miłośniczek stylu vintage. Klasyczne kocie oko z biżuteryjnymi ozdobami to świeża odsłona stylu retro. Ten nieustająco powracający kierunek, dodatkowo będzie można zobaczyć w odważnych modelach o grubych oprawach z tworzywa, w kolorze bieli czy beżu.

Rewelacyjne okulary na wiosnę - Kolekcja Solano 2020

Kolekcja Solano 2020

W najnowszej kolekcji Solano nie mogło zabraknąć klasyki w nowoczesnym wydaniu. Nutę fantazji wniesie asymetryczny sposób malowania soczewek z użyciem wielokolorowych warstw i powłoki mirror. Ten model ma podwójną powłokę Mirror HD i 3 różne kolory Mirror HD. W tych niebanalnych okularach z pewnością wyróżnisz się w tłumie. „Must have” 2020 to nieśmiertelne lenonki oraz awiatory, które pojawią się w zróżnicowanej kolorystyce oraz wielkości, z podwójnym mostkiem lub bez niego tworząc futurystyczny wygląd.

Rewelacyjne okulary na wiosnę - Kolekcja Solano 2020

Kombinacja Clip-On

Marka Solano Eyewear dba również o wygodę swoich użytkowników. Nie ma nic prostszego i wygodniejszego niż opcja 2w1, czyli Clip-On. Zamiast dwóch par okularów – korekcyjnych i przeciwsłonecznych, masz jedną. Połączenie funkcji korekcji wady wzroku i profesjonalnej ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz oślepiającymi refleksami świetlnymi okazało się rozwiązaniem prostym i bardzo wygodnym. Jeden ruch i okulary przeciwsłoneczne gotowe!

Rewelacyjne okulary na wiosnę - Kolekcja Solano 2020

Produkty marki Solano znajdziesz w salonach optycznych na terenie całej Polski oraz online solano-shop.com

Rewelacyjne okulary na wiosnę - Kolekcja Solano 2020

Więcej informacji na stronie producenta: https://www.solano-eyewear.com/

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ciekawe detale, zwierzęce i kwiatowe printy, czyli trendy sezonu w…