Rita Ora nową twarzą DKNY

Rita Ora z dnia na dzień staje się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Poza sferą muzyczną, brytyjska piosenkarka wzbudza także zachwyt swoimi stylizacjami i gustem, coraz częściej jest zauważana w pierwszych rzędach na pokazach mody. Dodać należy, że Rita ma także coraz więcej przyjaciół wśród modelek.

Rita Ora dla DKNY

Jeszcze niedawno twarzą marki DKNY była jedna z najlepszych przyjaciółek Rity – Cara Delevigne. Mając niestety na koncie niemały incydent z narkotykami, modelka zarówno straciła kontrakt z domem mody jak i kontakt z piosenkarką. Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie to, że firma DKNY miejsce Cary zaproponowała właśnie Ricie – będącą w sporze ze swoją przyjaciółką. Wygląda to na tradycyjną historię rodem z serialu. Po potwierdzonej oficjalnie informacji o zawarciu współpracy piosenkarki z DKNY, rozpoczęły się spekulacje na temat przyjaźni dziewczyn. Jedni stawiali, że kontakty się urwą, inni – że to będzie dla nich test na dojrzałość. Okazuje się, że (na szczęście) wygrała druga opcja. Ponoć dziewczęta pogodziły się na dobre i znów między nimi są zażyłe relacje.

Rita Ora dla DKNY 2

Rita Ora oficjalnie została twarzą kolekcji DKNY na sezon jesień/zima 2013. Od tego tygodnia możemy podziwiać piękno zarówno piosenkarki jak i ubrań – zdjęcia są już opublikowane między innymi na oficjalnej stronie marki – www.dkny.com

Kampania jest uznawana za jak najbardziej udaną. Ritę fotografował Lachlan Bailey, w samym centrum Nowego Jorku. Zdjęcia są pełne kolorów i bardzo pozytywnie przedstawiają „kobietę z miasta”.

Marce DKNY jak i piosenkarce serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu, który bez wahania mogą sobie wpisać na swoje konta.

 

Barbara Jańczak

 

źródła zdjęć – www.dkny.com, www.vogue.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Magazyn„Esquire” wytypował najseksowniejszą kobietę na świecie. Dowiedzcie się dlaczego.