S.Johansson znów najseksowniejsza

W 2006 roku Scarlett Johansson została nazwana najseksowniejszą kobietą na świecie według „Esquire”. Po siedmiu latach historia się powtarza, a jednocześnie po raz pierwszy magazyn postanawia drugi raz nazwać tą samą kobietę najseksowniejszą. W czym tkwi fenomen kobiecości Johansson?

Scarlett bardzo często porównywana jest do Marylin Monroe – wzoru kobiecości. Aktorka może pochwalić się równie klasycznymi kobiecymi krągłościami jak Monroe. Podobieństwo między kobietami można też zauważyć w noszonych fryzurach i makijażach. Sama Johansson wyjawiła, że uwielbia styl retro. Dodatkowo nie raz już zachwyciła nas swoim gustem i stylizacjami na czerwonym dywanie.

Poza zewnętrznym pięknem, którego nie da się nie zauważyć, Scarlett Johansson zapracowała sobie na to wyróżnienie sukcesami zawodowymi. Role w filmach takich jak „Vicky Christina Barcelona” na pewno miały wpływ na reakcję świata. Aktorka bardzo często miała okazję ukazać swoje piękno, charyzmę jak i seksapil grając główne postacie kobiet niezależnych.
Na okładce listopadowego wydania magazynu „Esquire” zobaczymy więc nikogo innego tylko Scarlett Johansson. Dodatkowo, możemy przeczytać wywiad z aktorką i podziwiać jej wdzięki w (bardzo udanej!) sesji zdjęciowej dla magazynu.

 

Najnowszy wywiad i sesję możecie zobaczyć TUTAJ

Wywiad i zdjęcia z 2006 roku zobaczycie TUTAJ

Dla porównania przedstawiamy okładki Esquire z 2006 i 2013 roku :

zdjęcie

Barbara Jańczak

źródła zdjęć – reveal.co.uk, esquire.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pomóżcie nam wybrać projekt miesiąca listopad 2013. Tym razem przedstawiamy…