Rozpocznij wakacje po amerykańsku – American Cars Mania

W ostatni weekend czerwca (26-28) na terenie dawnego lotniska w Miliczu po raz trzeci zaroi się od amerykańskich samochodów i motocykli. Wszystko wskazuje na to, że American Cars Mania 2015 będzie  największym przedsięwzięciem tego typu w Polsce, a Milicz stanie się na te trzy dni stolicą amerykańskiej motoryzacji.

PLALAT DO DRUKU

Dla publiczności przewidzianych jest mnóstwo atrakcji, m.in. strefa pojazdów amerykańskich (ok. 400), strefa tuningowanych ciężarówek Master Truck, strefa pojazdów militarnych, wesołe miasteczko, stoiska z typowo amerykańskimi gadżetami, konkursy dla publiczności, a wieczorami kino plenerowe. Mocnym akcentem podczas tegorocznej edycji jest Festiwal Muzyki Amerykańskiej, zorganizowany wspólnie z Fabryką Zespołów. Na scenie zaprezentują się nie tylko młode zespoły, ale także te z bogatszym doświadczeniem. Niewątpliwą gwiazdą będzie zespół The Bloodhounds, który przylatuje z Los Angeles oraz dobrze już znany publiczności zespół Trzynasta w samo południe!!! Możecie się spodziewać dużej dawki dobrego rock’n’rolla!!! American Cars Mania to także Międzynarodowy Konkurs American Pin Up Girl, a przy tej okazji strefa typowo dla kobiet, gdzie czekać na Was będzie dużo atrakcji!!!

American_Cars_Mania_2015 (1)

Bardzo nas cieszy, że swoją obecność zapowiadają nie tylko właściciele pojazdów z Polski, ale także z krajów sąsiadujących. Odwiedzi nas również wiele znanych osób ze świata mediów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że American Cars Mania to impreza nietypowa, interesująca i łącząca ludzi z pasją”- zapowiadają organizatorzy.

American Cars

Imprezę poprowadzi Joanna Zientarska, a gościem honorowym będzie Włodzimierz Zientarski

Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.americancarsmania.pl
Polub American Cars Mania na Facebooku (https://www.facebook.com/AmericanCarsMania) : 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pierwsza edycja Sofitel Fashion Show odbyła się 18 czerwca 2015…