Patronat medialny Feszyn.com

Wrocław znany na świecie jest jako miasto pełne kultury i sztuki. Od niedawna popularne miasto spotkań, staje się także dolnośląską stolicą mody. Z roku na rok powstaje coraz więcej eventów związanych z modą, stylem i urodą. Tym samym Hotel Sofitel Wrocław Old Town, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom i stworzył projekt Sofitel Fashion Show, którego pomysłodawczynią jest PR Manager hotelu, Marta Skrzypek.

Pokaz Sofitel (3)

Pierwsza edycja Sofitel Fashion Show odbyła się 18 czerwca 2015 r. w atrium Hotelu Sofitel Wrocław Old Town. Cały event poprowadziły Marta Skrzypek – PR Manager Hotelu oraz Paulina Kiryk. Event łączył w sobie elementy wywiadu, mini koncertu oraz pokazów mody. Zaproszeni goście mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek i rad od zaproszonych gości, posłuchać fantastycznej muzyki, ale także podziwiać najnowsze kolekcje mody wrocławskich projektantek. Każdy gość został przywitany lampką wina oraz upominkami. Podczas wydarzenia można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród i niespodzianek od Partnerów.

Na samym początku wysłuchaliśmy wywiadu z Lizą Taste – estońską modelką, stylistką i autorką pierwszego w Polsce bloga łączącego elementy Fashion&Food „Cookish Stylish”. Liza od 13 roku życia mieszka w Polsce, fenomenalnie mówi w naszym języku interesuje się nie tylko modą i kulinariami ale także podróżami, podczas których opowiada o polskiej modzie i kulturze. Prowadzi także vloga z relacjami o różnych restauracjach.

Sofitel Fashion Show Cookish Stylish (1)

Podczas wydarzenia zaproszeni goście, mogli również posłuchać mini koncertu młodego saksofonisty, Karola Wieczorka, który m.in zagrał bardzo popularny utwór z lat 90-tych „Lily was here” – Candy Dulfer.

Pokaz Sofitel Karol Wieczorek


Właścicielka kliniki medycyny estetycznej Coramed – Dagmara Szewczyk, opowiedziała o zabiegach przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn poprawiających wygląd skóry i sylwetki. Zostało także zaprezentowane narzędzie, które za pomocą prądu pozbywa się tkanki tłuszczowej.

Sofitel Fashion Show Coramed (5)

Pokaz Mody Ottaviano

Na samym początku zaprezentowały się małe modelki prezentujące sukienki dla najmłodszych. Projekt marki Ottaviano to ręcznie robione materiały z bawełny. Zaprezentowana kolekcja to połączenie elegancji i sportowego stylu. Wśród propozycji odnajdziemy sukienki, suknie czy kombinezony.

Dominika Młyńczak

Dominika Młyńczak

Pokaz Mody Agnieszka Światły

Zaprezentowana kolekcja to miks sukienek koktajlowych, sukien wieczorowych i ślubnych. Agnieszka Światły od lat uwielbia kobiece kreacje podkreślające kształty. W linii wykorzystała takie materiały jak m.in gipiura, koronka czy szyfon.  Modelki miały na sobie suknie w kolorach fuksji, zieleni, błękitu czy czerni.

Światły Sofitel

Ewelina Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy szczęście i sukces zawsze idą w parze? Co to…