Szczęście na wagę złota – recenzja

Czy szczęście i sukces zawsze idą w parze? Co to jest sukces? Jak być szczęśliwym? Na te pytania odpowiadają nam znane osoby z świata biznesu, nauki czy sportu a także osoby, które dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy osiągnęły sukces i szczęście.

ksiazki (44)

W książce autorstwa Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota czyli jak osiągnąć sukces” odnajdziemy wiele porad i cennych wskazówek od konkretnych osób, które znany i podziwiamy w mediach od lat. Osoby te są w pewien sposób ikonami sukcesu i samorealizacji. Dlatego nie bez powodu zostały zaproszone do udzielenia krótkiego wywiadu na temat swojej kariery i życia.

ksiazki (28)

Publikacja to nie poradnik, a potężna dawka wiedzy i informacji od konkretnych osób, które osiągnęły cel swojego życia. W dzisiejszych czasach półki w księgarniach łamią się pod naciskiem poradników, które mówią co masz robić, bez konkretnych przykładów. Książki te są nudne i nie pobudzają do działania. „Szczęście na wagę złota” to książka która dodaje skrzydeł, pokazuje wartościowe osoby z potężnym doświadczeniem. To oni są skarbnicą wiedzy i najlepszym dowodem na osiągnięcie sukcesu. Są oni idealnym wzorem do naśladowania.

ksiazki (46)

Autorka książki, pomysłodawczyni ciekawej publikacji zebrała w jednym miejscu 77 odpowiedzi kobiet i mężczyzn na ważne pytania, które większość z nas zadaje sobie bardzo często. Wśród nich znajdziemy wypowiedzi m.in  Otyli Jedrzejczak, Marioli Bojarskiej-Ferenc, Iwony Guzowskiej, Joanny Jabłczyńskiej, Anny Kalata, Andrzeja Krzywego czy Barbary Kurdej-Szatan. Nie zabrakło także kobiet biznesu, prezenterek telewizyjnych, pedagoga, profesora, programisty czy właścicieli dużych i znanych marek.

ksiazki (37)

Książka to klucz dostępu do inspiracji i wiary w własnej siły i możliwości. Każde słowa pokazuj ile ciężkiej pracy i wysiłku trzeba włożyć, aby osiągnąć zamierzony cel. Nikt z tych osób się nie poddał, też wielokrotnie nie było im łatwo i coś nie wychodziło. Dzięki temu, zdajemy sobie sprawę, że całe życie jest tylko w naszych rękach i to od nas samych zależy, którą drogą zamierzamy pójść.

ksiazki (51)

Mamy nadzieję, że publikacja Ilony Adamskiej zainspiruje Was do niepoddawania się, ciężkiej pracy i wytrwałości.

 

UWAGA! Niedługo konkurs, w którym do wygrania będą książki Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota czyli jak osiągnąć sukces”!

Share