Rusza klub Imperium Kobiet


21 sierpnia w ekskluzywnym salonie PRIMAVERA FURNITURE w Warszawie odbędzie się oficjalna premiera nowego KLUBU IMPERIUM KOBIET. Pomysłodawcą projektu jest Ilona Adamska, wydawca magazynu.

– Chcemy integrować miłośniczki naszego magazynu. Klub będzie miał kilka oddziałów. Planujemy co miesiąc organizować spotkania w stolicy oraz w największych miastach Polski. Klub Imperium Kobiet to miejsce spotkań z inspirującymi kobietami. Co miesiąc będziemy zapraszać wyjątkowe prelegentki na „Inspirujące Wieczory z Imperium Kobiet”. Nasza społeczność ma dawać inspirację, pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dostarczać nowe pomysły. Nasze spotkania dedykujemy kobietom szukającym inspiracji i motywacji do działania, praktycznej wiedzy z dużą dozą uśmiechu oraz ciekawych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze cocktailowych spotkań. – wyjaśnia Ilona Adamska.
Imperium (2) W ramach Klubu organizowane będą cykliczne spotkania z gwiazdami, cenionymi ludźmi ze świata kultury, sztuki i biznesu. Każda z Pań już od sierpnia będzie mogła zdobyć Klubową Kartę Imperium Kobiet, która pozwoli na korzystanie z atrakcyjnych zniżek u partnerów Klubu: w salonach SPA, gabinetach kosmetycznych, w restauracjach, butikach odzieżowych itp.
Imperium (3)W ramach Klubu powstaje blog MIŁOŚNICZEK IMPERIUM KOBIET oraz sklep internetowy, w którym wszystkie Klubowiczki będą mogły kupować w atrakcyjnej cenie oryginalną biżuterię, torebki, buty, kosmetyki.Dołącz już dziś do tego wyjątkowego klubu!

Zapraszamy do polubienia profilu na Facebooku www.facebook.com/pages/KLUB-Imperium-Kobiet/1689816687914834 .

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na Tygodniu Mody w Paryżu Elie Saab zaprezentował kolekcję haute…