Rzeczowo o modzie męskiej

 

Czy polski mężczyzna zna odpowiedzi na te pytania?

  •  Jak rozpoznać koszulę dobrej jakości?
  • Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót?
  • Co to jest sprezzatura?
  • I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?

A może taka wiedza jest zbędna, lub dotyczy tylko osób związanych z branżą modową? Dla tych, którzy twierdzą inaczej, przygotowaliśmy uniwersalny poradnik modowy dla mężczyzn.

Mr. Vintage prezentuje podręcznik stylu dla mężczyzn. Rzeczowo o modzie męskiej autorstwa Michała Kędziory ma być zestawem porad i wskazówek dla panów, którzy chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Premiera książki została wyznaczona na 29 listopada 2013 roku, a ukaże się ona nakładem oficyny SQN

Mr. Vintage w swoim poradniku łączy teorię z praktyką. Każde zagadnienie zostało poparte odpowiednimi zdjęciami i ilustracjami. Autor najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego polskiego bloga o modzie męskiej dzieli się z czytelnikiem swoim bogatym zasobem wiedzy o każdym elemencie męskiej garderoby.

 michał kędziora

Rzeczowo o modzie męskiej

Autor: Michał Kędziora „Mr. Vintage”

Język oryginału: polski

Wydawnictwo: SQN

Liczba stron: 280 (twarda oprawa)

Data wydania: 4 grudnia 2013

ISBN: 978-83-7924-112-5

Cena: 49,90

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad.

Rzeczowo o modzie męskiej jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Wydaniu książki partnerowały marki answear.com i Bytom, które udostępniły materiały oraz pomogły w wykonaniu sesji zdjęciowych do książki.

O autorach:

Michał Kędziora – esteta i pasjonat mody oraz dobrego stylu, najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej.  Od roku 2009 prowadzi autorskiego bloga Mr. Vintage, gdzie w rzeczowy i przystępny sposób tysiącom czytelników przybliża meandry mody męskiej. Czytają go zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali mężczyźni.

Na bazie bloga w ciągu czterech lat zbudował sobie pozycję eksperta w dziedzinie ubioru. Miesięcznik „Press” nazwał go „profesorem Miodkiem mody męskiej”, a prestiżowe czasopismo „Fashion Magazine” nagrodziło w kategorii Najlepszy Blog 2013. Współpracuje z wieloma markami, prowadzi również szkolenia tematyczne. Co miesiąc ma więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma.

Wydawca w Polsce:

Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom, jest publikowanie książek  „z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną, a jeszcze kolejny dobrą beletrystyką. Każdy jednak ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książki.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa, można znaleźć książki między innymi o tematyce sportowej i muzycznej, komiksy oraz fantastykę.

 

Strona www: www.wsqn.pl

Partnerzy wydania : BYTOM, CENEO, answear.com

Informacja prasowa

UWAGA  KONKURS

MAŁE KON

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Weronika Krzykawska mam17 lat i pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Jej…