Rzęsy na taśmie – rodzaje

Rzęsy na taśmie

Każda kobieta marzy o gęstych, długich rzęsach, które nadadzą spojrzeniu zalotnego blasku. Jeśli natura poskąpiła nam takiej ozdoby, z pomocą przychodzą rzęsy sztuczne. Rzęsy na taśmie to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ceniących elegancki, efektowny wygląd oraz szybką i bezproblemową aplikację. Przystępując do wyboru sztucznych rzęs, warto przemyśleć swoje oczekiwania i preferencje, biorąc pod uwagę kształt i wielkość oka. Na rynku znajdziemy wiele wariantów sztucznych rzęs. Różnią się one zarówno kształtem, gęstością i długością, jak i metodą aplikacji oraz rodzajem wykorzystanych materiałów. Poniżej przedstawiamy pięć popularnych typów rzęs na taśmie.

Rzęsy na przezroczystej taśmie

Sztuczne rzęsy na pasku wykonanym z przezroczystego silikonu to wariant na co dzień, idealny dla osiągnięcia subtelnego efektu zagęszczenia i wydłużenia. Dzięki bezproblemowej aplikacji, rozwiązanie to polecane jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sztucznymi rzęsami. Taśma jest praktycznie niewidoczna, co pozwala osiągnąć płynne połączenie naturalnych i sztucznych rzęs oraz naturalny, atrakcyjny wygląd oka.

Rzęsy na pasku z brokatem

To rzęsy przeznaczone na wyjątkowe okazje. Znakomicie prezentują się jako uzupełnienie intensywnego, wieczorowego makijażu. Delikatna, połyskliwa kreska wzdłuż linii rzęs pozwoli osiągnąć bardziej dramatyczny, ale gustowny efekt. Dostępne są również rzęsy wykończone drobnymi kryształkami, które jeszcze skuteczniej podkreślą oko i przyciągną spojrzenia.

Rzęsy na grubym czarnym pasku

Wariant przeznaczony dla osiągnięcia bardziej dramatycznego efektu i jeszcze większej objętości. Mimo swojej grubości, rzęsy te są nadal bardzo elastyczne i łatwe do zastosowania. Najlepiej sprawdzą się one jednak dla osób bardziej doświadczonych w nakładaniu i noszeniu sztucznych rzęs. Pięknie podkreślają linię rzęs i dopełniają mocny, wieczorowy makijaż, bez konieczności użycia eyelinera.

Rzęsy na pasku z klejem

Rozwiązanie dla osób mających dwie lewe ręce. Dzięki samoprzylepnej powłoce, charakteryzują się one łatwą i szybką aplikacją. Rzęsy samoprzylepne są zwykle dość grube, ale bardzo trwałe i odporne na zużycie. Są one często wybierane przez osoby, chcące przyspieszyć poranny makijaż. Niestety, rzęsy samoprzylepne nie nadają się do wielokrotnego użytku.

Rzęsy na pasku magnetycznym

Rzęsy magnetyczne to prawdziwy przełom w świecie sztucznych rzęs. Wyposażone w magnesy, rozmieszczone wzdłuż delikatnego, lekkiego paska, gwarantują niesamowicie szybką i łatwą aplikację. Jako że nie wymagają one użycia kleju, przez długi czas pozostają w doskonałym stanie.

Na stronie http://professional-lashes.pl/ znajdziemy ogromny wybór sztucznych rzęs, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej klientki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Materiał zewnętrzny

Share