Sala weselna w górach?

Szukasz miejsca na wesele ale nie podobają Ci się domy weselne w Twojej okolicy? A może zamiast oglądać coraz to bardziej kiczowate propozycje zorganizowania wesela w swoim regionie, warto zdecydować się na organizację tego podniosłego wydarzenia właśnie w górach? Cóż, pamiętaj, że ślub i wesele zdarzają się najczęściej tylko raz w życiu, więc może warto nieco wykroczyć poza sztampowe rozwiązania i postawić na przykład na przyjęcie weselne w górach? Sala weselna w górach to fantastyczny pomysł!

Sala weselna w górach

Jeżeli zdecydujecie się na ślub kościelny, w południowej Polsce znajdziecie mnóstwo urokliwych, górskich kościołów, które dodadzą Waszej ceremonii jeszcze bardziej niezapomnianego charakteru. I jeszcze jedno – decydując się na wesele w górach, zawsze można wynająć zespół góralski nie tylko do grania na samym weselu (o co raczej trudno poza samymi górami), lecz także do oprawy muzycznej samej ceremonii w kościele. Trzeba przyznać, że żaden inny region w naszym kraju nie ma tak silnej identyfikacji jak górskie okolice, zatem możemy liczyć na prawdziwą odmianę.

wesele

Organizacja wesela w górach

Nadal nie jesteście przekonani, dlaczego warto zorganizować wesele w górach? Cóż, przede wszystkim dlatego, że daje nam to szansę na połączenie tego podniosłego wydarzenia z wypoczynkiem w ciekawym miejscu. Ostatecznie, wesele i ślub są na tyle unikatowymi okazjami w życiu każdego człowieka, że warto uczynić ten moment jeszcze bardziej niezapomnianym. Wynajmując choćby salę weselną w Żywcu mamy szansę przeżyć wesele w pięknej okolicy. Z miasta i jego okolic rozpościera się piękny widok na pasmo Beskidu Żywieckiego, jednego z najpiękniejszych pasm polskich gór. W zimie goście mogą również skorzystać z bliskości stoków narciarskich, jak na przykład ten w Zwardoniu, położony kilkadziesiąt kilometrów dalej. Z kolei latem, gdy organizowane jest znacznie więcej wesel, Beskid Żywiecki także oferuje mnóstwo atrakcji. To doskonałe tereny do pieszych wędrówek. A zapierające dech w piersiach widoki sprawią, że wesele na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Sala weselna w górach to fantastyczny pomysł!

Organizacja szkoleń i konferencji w górach

Szukasz miejsca, do którego mógłbyś zabrać pracowników swojej firmy na konferencję lub wyjazd? Polskie góry to idealne miejsce nie tylko dla organizacji wesela i zaślubin, lecz również świetnie sprawdzą się jako cel wyjazdu służbowego pracowników firmy. Organizacja imprez integracyjnych właśnie w górach staje się coraz popularniejsza. Chyba nic w tym dziwnego. Ostatecznie, wyjazd w góry to dla pracowników odpoczynek, a także szansa na integrację choćby poprzez aktywność fizyczną. Górskie trasy piesze wręcz zmuszają do tego, aby spędzić na nich dużo czasu. A bliskość stoków narciarskich zachęca do aktywnego spędzania czasu. Dodatkowo, sale konferencyjne w górach są szeroko dostępne. A piękne widoki za oknem wspomagają proces przyswajania wiedzy przez pracowników. Ostatecznie, czasem lepiej popatrzeć na Beskid Żywiecki, niż ciągle widzieć za oknem warszawski Mordor na Domaniewskiej! Co tu dużo mówić, połączenie szkolenia w górach z integracją na świeżym powietrzu może rzeczywiście dać wymierne korzyści firmie.

Więcej o weselach i konferencjach w górach dowiesz się na: https://czahowka.pl/sala_weselna

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Tapeta to rozwiązanie znane od lat. Jeszcze niedawno kojarzyły nam…