Sesja zdjęciowa z gwiazdami / CRACOW FASHION DAY

Organizator i producent sesji -Mariola i Adam Turbiarz

Fotograf -Kasia Paskuda

Wizaz -Beata Tyrała

fryzury / Agnieszka Biskub

akcesoria – buty / Obuwie Senso , Domeno

   bizuteria /Agnieszka Sordyl

Projektanci – Mariola Turbiarz , Ewa Grygo , Marzena Chełmińska

 

To juz druga sesja organizowana przez Mariolę  /Projektantkę Mody / i Adam /stylistę fryzur / mieszkających na stałe w Szwecji . Od roku Mariola z coraz większym sukcesem realizuje swoje plany w Polsce. W kwietniu 2016 r. odbył sie Warsaw Fashion Day, który był ogromnym sukcesem, a jego kolejna edycja już w marcu.

W styczniu odbędzie sie Cracow Fashion Day, który przybrał miano Charytatywnego pokazu mody.

Oprócz pokazów mody Państwo Turbiarz realizują również sesje zdjęciowe z fotografką Kasią Paskudą na które zapraszają aktorów, dziennikarzy i muzyków.

Wszystkie te wydarzenia maja na celu promocje mody Off Fashion . Skąd wziął sie taki pomysł … na to pytanie odpowie pomysłodawczyni i główny organizator / Mariola Turbiarz

Mieszkam i pracuję w Szwecji . Od grudnia 2016 zaczęłam promować swoją markę w Polsce . Lecz to wszystko z czym się tu spotkałam zmusiło mnie do udowodnienia sobie i innym projektantom działającym tutaj,  że można inaczej …trochę  musimy iść  pod wiatr i w grupie siła .

To przykre ,że tak naprawdę nie liczy sie co kto potrafi, tylko kto jakie ma znajomości, a przede wszystkim ile ma kasy. Wszystko można sobie kupić …pochlebne artykuły, nagrody wręczane za osiągnięcia, gwiazdy na pokazach , udział w prestiżowych imprezach modowych ….i to za ogromne kwoty . Wtedy sobie obiecałam, że nie będę szła w tę stronę. Może mi łatwiej bo , mam już swoje lata, nie mam presji robienia kariery. Mieszkam, pracuje w Szwecji a praca w Polsce to wyraz mojej tęsknoty. Nie chce płacić gwiazdom, żeby przychodziły na pokazy, nie chcę  płacić  za nagrody itp…

Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w tej kwestii osiągnęłam sukces. Organizuje pokazy, podczas których na wybiegach można zobaczyć znanych aktorów, muzyków i dziennikarzy. Oni to robią za darmo …poświęcają swój czas i świetnie się przy tym bawią. Z pokazu na pokaz, grupa moich gwiazd sie powiększa. Są to wspaniali , cudowni i kochani ludzie …niektórzy jak:  Agnieszka Wielgosz, Monika Dryl, Patrycja Szczepanowska oraz Łukasz Choroń już od początku ze mną współpracują . Coraz więcej mediów chce o naszych imprezach pisać za darmo …a projektanci biorący udział w naszych sesjach czy pokazach nie płacą po 10 tysięcy lecz maksymalnie 1000 zł . Nikt na tych pokazach nie zarabia, opłaty są na pokrycie kosztów. Na dodatek doszliśmy do wniosku ze możemy połączyć to z akcjami charytatywnymi i zbieramy pieniądze aby pomóc młodym ludziom w walce z chorobą .

Juz 29 stycznia w krakowskim Muzeum Sztuki Japońskiej odbędzie sie pokaz charytatywny / Cracow Fashion Day .

Podczas pokazu będziemy zbierali pieniądze na walkę z choroba / zanik mięśni / Karoliny Cygi z Lubina , która potrzebuje pieniadze na kuracje .

W pokazie swoje kolekcje przedstawi 10 projektantów z Polski , Szwecji i Holandii. W roli modeli tym razem –

Agnieszka Wielgosz , Krystyna Mazurówna , Ela Romanowska , Danuta Błażejczyk , Kasia Paskuda , Beata Chmielowska – Olech , Patrycja Szczepanowska , Michalina Sosna , Anna Oberc  oraz Paweł Stasiak , Tomasz Ciachorowski , Adrian Furgalski , Łukasz Choroń , Ryszard Rembiszewski

 

SZCZEGÓŁY TUTAJ

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Trzaskające mrozy, silne wiatry i suche, ogrzewane powietrze nie sprzyjają…