„Smak curry”

„Smak curry” podczas listopadowego Kina od kuchni

Multikino oraz LG zapraszają do Multikina Arkady Wrocławskie już 26 listopada o godzinie 20:00 na przedpremierowy pokaz filmu „Smak curry” oraz na wyprawę w krainę hinduskich aromatów w ramach cyklu Kino od kuchni.

O Kuchni z Ludźmi dla Ludzi po raz kolejny odsłonią Kino od Kuchni.

Tym razem wszystkich widzów otulimy niezwykłymi aromatami i zapachami cudownie pachnących ziół, przypraw i korzeni. Przed seansem filmu kucharze patronujący idei o Kuchni z Ludźmi dla Ludzi przywołają ciekawostki ze świata kuchni hinduskiej i zaprezentują niebiańskie specjały. Gościć u nas będą: Marcin Kurzawa, Przemysław Madej, Mirosław Moska, Tomasz Baumert, Kamil Kaczorowski, Grzegorz Chmolowski, Wojciech Biedak, Krzysztof Matuszkiewicz i inni. Wszystko uwieczni dla Państwa Pani Katarzyna Krawczyk wspaniały fotograf i nieodłączna część zespołu. Co do szczegółów przygotowywanych przysmaków, kucharze odpowiedzieli tajemniczo : „Indie to kwestia smaku…”

22

„Smaki Curry” – opis filmu:

Ila, młoda i piękna kobieta, od lat prowadząca życie gospodyni domowej, postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”. Ma nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny, zamkniętego w sobie samotnika. Ila, podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wkrótce dostaje zaskakującą odpowiedź od nieznajomego. Tak rozpoczyna się pełna subtelnych emocji relacja między dwójką nieznajomych, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.

 

Bilety w cenie: normalny – 20 zł, bilety Facebookowe – 16 zł.

KONKURS KINO MULTIKINO

Share