Sprzątanie pachnące świętami

Limitowana edycja produktu marki Sidolux

Jak pachną święta? Goździkiem, cynamonem, pomarańczą… W portfolio maki Sidolux znalazł się nowy produkt stworzony z myślą o tym wyjątkowym czasie. Płyn Uniwersalny Magia Świąt sprawi, że w Twoim domu zapanuje nie tylko porządek, ale także ciepła gwiazdkowa atmosfera.

Zapachy odgrywają w życiu człowieka bardzo ważną rolę – relaksują i odprężają oraz przywołują wspomnienia. Istnieją aromaty, które nieodłącznie kojarzą się z wyjątkowymi chwilami. Połączenie pomarańczy, goździków i cynamonu to aromat przywołujący na myśl ciepło domowego ogniska i zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Przygotowując mieszkanie do tegorocznych uroczystości możemy sięgnąć po produkt do sprzątania, który dzięki wyjątkowej zapachowej nucie, idealnie wkomponuje się w przedświąteczny klimat.

Sidolux Magia Świąt

Nowy limitowany produkt marki Sidolux jest środkiem o charakterze uniwersalnym dedykowanym wszystkim powierzchniom twardym.  Płyn Magia Świąt zawiera unikatowy system Soda Power, który pomaga efektywnie usunąć uporczywe zabrudzenia. Dzięki dodatkowi sody środek zmiękcza wodę, a usuwanie zanieczyszczeń z podłoża przebiega sprawnie, bez zbędnego szorowania i pozostawiania smug.

Płyn Uniwersalny Sidolux Magia Świąt pozostawia przyjemny charakterystyczny świąteczny zapach, który utrzymuje się w pomieszczeniu długi czas po zakończeniu sprzątania.

Pojemność: 1 l, Cena: 4,99-5,99 zł.

 

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ