Sprzęty kuchenne, których obecność warto rozważyć w domu

sprzęty kuchenne

Tak samo jak liczy się wybór mebli do kuchni, właściwy kolor ścian, tak liczy się również wybór właściwego sprzętu AGD. Jego zadaniem będzie wsparcie codziennego procesu gotowania, tworzenia posiłków, którymi będzie można uraczyć swoją rodzinę. W ofercie wielu marek można znaleźć nowe sprzęty, które są w stanie zapewnić wiele udogodnień.

Kitchen Artisan – sprawdzona marka dla domu

Wybierając sprzęt kuchenny warto zwrócić uwagę na sprawdzone marki, linie produktowe, które cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Jedną z takich marek, którą można zaliczyć do czołowych, jest Kitchen Artisan Aid. Sprzęt kuchenny, który należy do tej grupy produktowej, tworzony jest przez firmę, która już od 1919 roku obecna jest na rynku. Chociaż, założyciel tej marki – inżynier Herbert Johnston – skonstruował pierwszy mikser Kitchenaid już w 1908 roku. Tylko, że wtedy jeszcze jego urządzenia nie były sygnowane logo tej marki. Od tej pory zmieniło się wiele. Widać to po technologii, która obecnie dostępna jest na rynku. Nie zmienił się jednak główny cel firmy – możliwość zaoferowania sprzętów kuchennych, które są łatwe w obsłudze, funkcjonalne, a do tego solidnie wykonane.

Robot planetarny Kitchenaid

Jeden z flagowych produktów tej marki to robot planetarny. Możliwości miksera są ogromne i są one w stanie sprostać oczekiwaniom wielu klientów. Jego noże wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nawet przy intensywnej eksploatacji, są one w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Przy pomocy tego urządzenia będzie można:

  • wyciskać soki z ulubionych cytrusów,
  • samodzielnie przyrządzać smaczne kiełbaski domowej roboty,
  • doprowadzić do wałkowania, przecierania,
  • kroić w plasterki oraz kostkę,
  • trzeć, mielić, szatkować,
  • przecierać warzywa i owoce, z uwzględnieniem tego, że będzie można oddzielić skórkę oraz pestki.

Jak więc widać ta metalowa maszynka to chyba jedna z najbardziej pożądanych propozycji, które zagościć mogą w wielu domowych kuchniach.

Urządzenie do wyrabiania ciast i nie tylko

Czy łatwo doprowadzić do powstania ciasta chlebowego? Nie. Z drugiej jednak strony – nie ma nic lepszego, niż własnoręcznie przyrządzony chleb domowy, którym będzie można poczęstować bliskich. Dzięki pracy miksera, będzie można cieszyć się takim ciastem, które bez problemu wyrośnie. Potem pozostaje tylko włożyć je do piekarnika i odczekać odpowiedni czas. Urządzenie można wykorzystać nie tylko do wyrabiania ciasta na chleb, ale także innych, np. ulubionych placków z owocami.

Mikser stojący, który także będzie można zamówić od KitchenAid, będzie pomocny w przypadku osób, które chcą wyrobić puszystą bitą śmietanę. Do ubijania śmietany będzie to jedna z najlepszych propozycji, ponieważ wyrobienie jej gęstej konsystencji wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe.

KitchenAid Artisan dla każdego domu

Solidnie wykonany robot planetarny to nie jedyna możliwość, jeśli chodzi o ofertę tej linii produktowej. Dostępnych jest wiele innych produktów, które ułatwią działania w kuchni. Kolejno można wymienić czajnik, który pomoże zagotować wodę na kawę już od samego rana. Wiele osób chętnie wykorzysta tostery – w szczególności rodzice. Dzięki temu będzie można przyrządzić ulubione kanapki na śniadanie swoim dzieciom.

Skoro już mowa o słodkich deserach, to warto wskazać na dzieże, które są odporne, a do tego są w stanie pomóc przyrządzić kruche ciasto i inne łakocie. Coraz większa liczba osób sięga po sorbetiery, które – jak sama nazwa wskazuje – są pomocne przy sporządzaniu sorbetów.

W ofercie tej marki znaleźć można wiele innych urządzeń, które można śmiało zaprosić do swojej kuchni.

Artykuł sponsorowany

Share