Stepaniuk & Adamska – otwarcie Atelier Red Carpet

Inspirują nas ludzie, przez to nasze projekty posiadają duszę. Są nietuzinkowe – czasem odważne i drapieżne, innym razem delikatne i romantyczne.” Tak w kilku słowach prezentuje się Atelier Red Carpet. 

W sobotę, 14 listopada we Wrocławiu na ulicy Sowiej 17/2 (Krzyki, boczna ulica Krzyciej) odbyło się otwarcie Atelier Red Carpet. Przybyli goście mogli osobiście poznać twórczynie projektu, zobaczyć Atelier ale także zapoznać się z projektami, dzięki mini-pokazowi.

Autorkami projektu Atelier Red Carpet są dwie kobiety Ewa Stepaniuk oraz Marta Adamska. Obie kobiety połączyły swoje siły, chcąc stworzyć oryginalne miejsce, które łączy w sobie oryginalne krawiectwo, doradztwo ale także skupia się na pełnej stylizacji. W Atelier oprócz unikalnych projektów, możecie skorzystać z usług kosmetycznych i fryzjerskich. Stylizacją fryzur zajmie się Agnieszka Halicka a makijażem Iwona Duda. Brakowało we Wrocławiu miejsca, które oferuje taki full service.

atelier red carpet (9)

Ewa Stepaniuk jest projektantką kolekcji, projekty to jej inwencja twórcza, autorka sama podkreśla że od dawna na sklepowych wieszakach poszukiwała czegoś konkretnego, co w pełni spełniłoby jej oczekiwania jednak odbywało się to z marnym skutkiem. Dlatego też postanowiła spróbować sama swoich sił i stworzyć coś co na pierwszy rzut oka jest standardowe, jednak po chwili łatwo odnaleźć różnicę i oryginalność. Natomiast Marta Adamska jest menadżerem, to ona zajmuje się sprawami związanymi z współpracą z firmami, organizacją sesji zdjęciowych czy poszukiwaniem dodatków. Warto podkreślić, że najważniejsze decyzje – duet podejmuje wspólnie. Są to kobiety, które fantastycznie łączą swoje predyspozycje i pomysły. Są alfą i omegą Atelier Red Carpet.

Najciekawszym punktem całego wydarzenia był mini pokaz mody, który odbył się na korytarzu budynku. Na pewno nieszablonowym rozwiązaniem było, wyjście modelek z winy na czerwony dywan i prezentowanie kolekcji.

W projektach dominuje kolor czarny oraz sukienki do kolan. Sukienki są odzwierciedleniem kultowej już małej czarnej little black dress, która króluje w świecie mody od wielu dekad. Jednak kolekcja na swój sposób wyróżnia się na tle tego co możemy obecnie znaleźć w sklepach czy w internecie. Zobaczyliśmy inspiracje latami 90-tymi: jak duże złote guziki, które nie tylko są dodatkiem do sukienki, ale także nadają jej charakter glamour. Warto zwrócić uwagę na wszystkie projekty, które w przeciwności do wielu innych skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Każda z modelek prezentowała inną figurę i dobrze dobraną sukienkę do swojej sylwetki. Nie zabrakło modelki o kobiecych kształtach, która pokazała, że w sukienkach Stepaniuk & Adamska można wyglądać nie tylko dobrze, ale bardzo kobieco.

Zobaczcie zaprezentowane projekty podczas mini pokazu mody.

atelier red carpet (5) atelier red carpet (22) atelier red carpet (23) atelier red carpet (24)

Otwarcie Atelier Red Carpet, wpasowało się idealnie w dwa a nawet w trzy ważne wydarzenia, które odbędą się już niedługo.  Propozycje idealnie sprawdzą się na Andrzejki, Sylwestra a także na Święta Bożego Narodzenia.
Polub Atelier Red Carpet na Facebooku:

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia Atelier:

Zdjęcie profilowe:

Photo: Monika Jakimiuk MONIEZJA
Model: Iga Dobek, Ola Cyran
Style: Adrian Kozioł, Adrian Kozioł Fashion Stylist
Make-Up/Hair : Natalia ER, MANUA
Dress: Stepaniuk & Adamska, Ewa Stepaniuk, Marta Adamska
Jevellery: Fu-ku
Bag/Shoes: Gavel

Share