Strefa Targów Plakatu i Ilustracji na Xmas Market

W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150 wystawców, a odbędzie się w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

WSTĘP BEZPŁATNY

W grudniu kupuj nie tylko świąteczne dekoracje

Obecnie panujące trendy sprawiają, że dekorujemy swoje domy w „amerykańskim stylu”. Kupujemy duże choinki, kolorowe bombki, dom przystrajamy światełkami, tworzymy dekoracje z zielonej girlandy. Wszystko to sprawia, że nasz dom w środku jak i na zewnątrz – wygląda przytulniej i udziela się nam świąteczna atmosfera.

Jednak z początkiem nowego roku, cały czar mija. Zdejmujemy wszystkie ozdoby i chowamy je głęboko do szafy. W Strefie Targów Plakatu i Ilustracji odnajdziesz wyjątkowe, często pojedyncze egzemplarze najpiękniejszych, oryginalnych i niespotykanych plakatów czy obrazów, które ozdobią Twoje wnętrza przez cały rok. Aranżacja zwróci uwagę nie tylko Twoich bliskich, ale wszystkich zaproszonych gości. A Twoje szczęście ze wspaniałego wyboru będzie trwać przez długie lata.

Spotkanie z artystami

Targi to także rzadkie wydarzenie, dzięki któremu możemy spotkać osobiście polskich twórców sztuki, którzy budują kolejną kulturalną epokę naszego kraju. Warto skorzystać z możliwości rozmowy z autorami wybitnych, nieszablonowych i niebanalnych prac.

Strefa Targów Plakatu i Ilustracji na Xmas Market

Spotkania te przybliżają nie tylko poznanie aktualnych trendów w sztuce, ale także działania specyficznego rynku sztuki. Pobyt na targach to wyjątkowe kulturalne i ciekawe doświadczenie.

Zainteresowanie sztuką należy wzbogacać i budować, dlatego na targi zapraszamy całe rodziny: dorosłych, młodzież i dzieci.

Warto też, podkreślić, że kupując od młodych artystów i twórców wspieracie małe polskie firmy, a do tego macie realny wpływ na rozwój polskiej kultury i sztuki. Tym samym, pozwalacie spełnić im kolejne plany i marzenia artystyczne.

Oryginalny pomysł na prezent

Oprócz możliwości zobaczenia wybitnych prac i poznania ciekawych autorów, macie możliwość kupna niepowtarzalnych dzieł. Większość z nich  to unikalne projekty, stworzone tylko w jednym egzemplarzu, co sprawia że ich wartość mentalna jest naprawdę wysoka. Jeśli poszukujesz wybitnego i zaskakującego prezentu, takiego którego nie będzie miał nikt inny – Strefa Targów Plakatu i Ilustracji jest najlepszym miejscem na znalezienie odpowiedniego. Takie projekty mają wartość emocjonalną, nierzadko wybitnie estetyczną i oddziałują na nasze zmysły. Przyjdź i przekonaj się sam!

Dołącz do wydarzenia i przyjdź do Stefy Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/669921900198431
www.targiplakatuiilustracji.pl


Kiedy?
14-15 grudnia 2019 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1

W dniach 14 i 15 grudnia w Hali IASE odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:

– Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting vol. 23 – oryginalne, niebanalne ubrania, biżuteria, dodatki i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/310401372957958

– Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty – gdzie możecie poznać i kupić najlepsze, ekologiczne i zdrowe kosmetyki dla całej rodziny.

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/543463423135648

– Xmas Market – festiwal prezentów – W tej części odnajdziecie nietuzinkowe i zaskakujące prezenty dla całej rodziny. Polskie marki, produkty handmade.

www.xmasmarket.pl

www.facebook.com/events/501339490455102
HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów – wydarzenie inspirowane duńską filozofią szczęścia.  Odnajdziecie niesamowite, ciepłe i rodzinne inspiracje na prezenty dla najbliższych.

www.hyggefestiwal.pl

www.facebook.com/events/710589819426401

– Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, które zaoferują pyszności z całego świata, międzynarodowe spojrzenie na świąteczne dania i coś na wynos na wyjątkowy prezent lub świąteczny stół.

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/520401355184355

– Strefa Warsztatów DIY

www.facebook.com/events/713660315789678

Organizatorzy: Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Fashion Meeting, Natural Beauty, Xmas Market, Hygge Festiwal, Dzika Uczta

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kupując buty online, powinniśmy wybierać zawsze zaufanego dostawcę, tak by…