Stwórz świąteczną atmosferę!

Stwórzmy świąteczną atmosferę, by móc przeżyć Boże Narodzenie w pełni, świadomie i radośnie.

modne wnetrza 1

Święta te są wzruszające, rodzinne, radosne jednym słowem magiczne. Jest to czas refleksji i szczęścia, w którym łamiemy się opłatkiem, patrzymy sobie głęboko w oczy, składamy sobie najszczersze życzenia.

I niech ten czas właśnie taki będzie w ciepłym oświetlenie, wygodnym krześle, przy zastawionym stole i w wygodnej sofie. Lampy wisząca Bet Shade dzięki ciepłu swojego światła wprowadzą nas w cudowną atmosferę świąt. W ciągu dnia nie zdradzają drzemiącego w nich potencjału. Czarne na zewnątrz, jedynie lekko połyskujące wewnętrzną, złotą powierzchnią. Dopiero po zmroku lampy te przeistacza się w prawdziwe królowe wieczoru. Blask z nich bijący olśniewa wszystkich, którzy na nie patrzą.

modne wnetrza 2

Na razie pusty nie zastawiony, ale wyczekujący na swój moment. Stół wigilijny przy którym zasiada cała rodzina i spędza przy nim większość wieczoru. Wokół niego odgrywa się większość czynności związanych z wieczerzą. Przystrojony śnieżnobiały obrusem, najczęściej w pobliżu choinki. Pod stołem lub pod obrusem w tradycyjnym domu znaleźć można zielone gałązki igliwia, sianko i czerwone wstążeczki. Wykonany z Mdf w kolorze ciemnego orzechu nada kolacji spokoju i harmonii. Taki jest właśnie stół Mexon o zaoblonych nogach i wyprofilowanym blacie.

modne wnetrza 3

Po skończonej kolacji przyjdziesz czas na odpoczynek w wygodnym fotelu albo komfortowej sofie. Elegancka i nowoczesna sofa Zugo z funkcją spania o pięknej, minimalistycznej rzeźbie oraz subtelnych pikowaniach – to nasza propozycja przeznaczona nie tylko dla wielbicieli klasycznego designu, ale również dla osób ceniących designerskie eksperymenty. Prostota formy decyduje o jej wszechstronnym zastosowaniu. Modnie i niebanalnie wkomponuje się w Twoim domu. Już sam ekscentryczny wygląd fotela Jajo stanowi zapowiedź niezwykłych doznań. W istocie, wystarczy raz w nim zasiąść, by poczuć coś, co sprawi, że będziemy pragnęli wciąż do niego powracać. Obrotowy fotel Jajo to mebel relaksacyjny. Świadczy o tym zaskakująca, acz niezwykle przyjemna funkcja „bujania”, w którą fotel ten jest wyposażony. Fotel Jajo to również gwiazda programów telewizyjnych. Jego niepowtarzalny komfort sprawdzili między innymi Kasia Cichopek, Edyta Jungowska, Szymon Hołownia, czy Marcin Prokop. Fotel Jajo to nie tylko znakomity projekt, lecz również doskonałe materiały, których użyto do jego produkcji. Szkielet mebla wykonano z wytrzymałego włókna szklanego, które osadzono na solidnej, stalowej podstawie. Współgra z tym pokrycie mebla – naturalna, jedwabiście miękka i delikatna wełna najwyższej jakości, która nie drażni skóry i nie powoduje uczuleń.

modne wnetrza 4

Idealny na prezent dla Twoich bliskich może okazać się ergonomiczny fotel biurowy Sitag Premium, który przełamaniu sztywną estetykę przestrzeni do pracy i jest próbą nadania jej bardzie osobistego wymiaru. Zwraca uwagę na fotel jako narzędzie pozwalające wyrażać indywidualną ekspresję w kształtowaniu osobistej przestrzeni użytkowej – coraz częściej dozwolonej nawet w strefach pracy.

modne wnetrza 5

Przygotujemy i wyposażymy święta razem.

Wesołych Świąt.

Zespół firmy

www.modnewnetrze.pl

ModneWnętrze.pl na Facebooku

Share