Stwórz tropikalną oazę w swoim domu. Odwiedź targi Zielono Mi!

Stwórz tropikalną oazę w swoim domu. Odwiedź targi Zielono Mi!(www.targizielonomi.pl), gdzie znajdziesz egzotyczne rośliny, makramy w stylu boho, meble i dodatki w stylu miejskiej dżungli. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 czerwca we wrocławskiej Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń. Targi będą częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie, który przypomina na czym polegają świadome zakupy!

WSTĘP BEZPŁATNY

Bądź eko! Wspieraj polskich hodowców roślin

Świadomość wśród społeczeństwa jest dziś niezwykle ważna – szczególnie jeśli mówimy o racjonalnych zakupach. Dotyczy to także roślin i dodatków do naszego mieszkania. Wybierając rośliny hodowane w Polsce unikasz niebezpiecznych szkodników i wspierasz lokalnych hodowców. Twój zakup bezpośrednio na targach pozytywnie wpływa na środowisko. Ograniczasz ślad węglowy tworzony poprzez pakowanie kwiatów i transport kurierski, popierając jednocześnie rozwój lokalnych ogrodników i firm. W dzisiejszych czasach priorytetem powinno być wsparcie lokalnych przedsiębiorców, którzy nierzadko zatrudniają naszych bliskich.

Naturalne dodatki do Twojej domowej enklawy!

Podczas targów Zielono Mi odnajdziesz nadzwyczajnych wystawców, którym ekologia jest szczególnie bliska. Ich produkty pozwolą Ci urządzić wnętrza w mieszkaniu lub domu, zaczynając od małych detali, aż po charakterystyczne, spektakularne elementy. To właśnie tutaj znajdziesz dodatki wykonane z naturalnych materiałów, które pozwolą Ci stworzyć indywidualne wnętrze w zgodzie z naturą. Dzięki wykorzystaniu drewnianych mebli, dodatków ze sznurka, wikliny, czy bambusa, stworzysz niepowtarzalny klimat tropikalnej enklawy w swoim zaciszu domowym.

Rośliny doniczkowe

Od lat cieszą się uznaniem i popularnością. Pojawiają się coraz to nowsze odmiany roślin doniczkowych, których obserwowanie na swoim parapecie jest ekscytujące. Jeśli pomieszczenie, które chcesz urządzić jest ciemne i brak mu słońca, albo jest bardzo nasłonecznione, łatwo popełnić błąd kupując roślinę niedostosowaną do warunków. Na szczęście podczas targów możecie zaczerpnąć porad hodowców, którzy pomogą Wam dobrać odpowiedni kwiat, czy sukulent do danego pomieszczenia. Odpowiedzą także na pytania dotyczące ich pielęgnacji i podlewania.

Rośliny owadożerne

Sprawdzają się rewelacyjnie, jeśli mamy problem z różnymi owadami. Wabią głównie muchy, osy, aby je złapać i… strawić. Na stoiskach znajdziecie rośliny, które mają różny sposób na polowanie. Istnieje wiele różnych roślin z pułapkami w kształcie dzbanków, niektóre się kleją, czy zatrzaskują. Nie zabraknie najpopularniejszych jak dzbanecznik, rosiczka, muchołówka. Świetnie wyglądają, ich obserwacja jest fascynująca, a przy tym są niezwykle pożyteczne!

Meble i dizajnerskie dodatki

Podczas targów będzie można kupić minimalistyczne meble: stoły, stoliki, stołki, wykonane z naturalnych materiałów, utrzymane w loftowym stylu. Z pewnością skradną serce wielu osób.

Doskonałym uzupełnieniem mebli będą plakaty i grafiki z różnymi motywami. Każdy, kto właśnie urządza swoje wnętrze będzie miał szansę zainspirować się niepowtarzalnym dizajnem i kupić ozdobę na swoją ścianę bezpośrednio od ilustratora. Na targach znajdziecie  też roślinne dekoracje: lasy w słojach, obrazy wertykalne, czy fantastyczne kokedamy – tzw. wiszące ogrody!

Świece na letni wieczór

Sieciówkowe świece szybko się wypalają i często mają chemiczny zapach, po ich zgaszeniu swąd parafiny długo unosi się powietrzu. Parafina jest produktem szkodliwym, wytwarzanym z ropy naftowej, dlatego zachęcamy do używania świec naturalnych. Podczas targów Zielono Mi znajdziecie świece wykonane z wosków naturalnych, np. sojowego lub pszczelego, które charakteryzują się dobrymi parametrami spalania.

Mają przyjemny, długotrwały zapach, często wynikający z zastosowania olejków aromaterapeutycznych. Naturalne świece tworzą niesamowitą, wspaniałą atmosferę i sprzyjają Twojemu zdrowiu.

Wśród sprzedawców na Targach znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowanych, polskich, lokalnych plantatorów i producentów. Warto ich poznać!

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/671554047452821
swww.kupujswiadomie.pl

www.slodkogorzkofestiwal.pl


Kiedy?
11-12 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Zielono Mi pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/4785178414944382

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/373875698020034

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/1158552274903231

Dzika Uczta – zlot food trucków i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/966834124025639

Lodowa Uczta

www.facebook.com/events/1428185637640733

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Zielono  Mi, Fashion Meeting, Natural Beauty, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Chcesz uwydatnia kości policzkowe? Podkreślić owal twarzy? A może zależy…