Stylista osobisty już dla każdego

Jesteś zabiegana, nie masz czasu na zakupy, a co dopiero spokojne chodzenie po centrum handlowym i szukanie idealnej stylizacji dla siebie? A może po prostu uważasz, że nie potrafisz wybrać konkretnego stylu ubioru? Chcesz się dowiedzieć, jakim jesteś typem stylistycznym i kolorystycznym, potrzebujesz porady i pomocy w zakupach? Więc osobisty stylista jest dla ciebie. Bo kto powiedział, że z jego usług mogą korzystać tylko gwiazdy showbiznesu?

Beautiful young stylist near rack with hangers

Skonsultuj się ze stylistą

Na pewno przynajmniej kilka razy w tygodniu otwierasz szafę i stwierdzasz, że nie masz co na siebie włożyć, choć mebel pęka w szwach. Na pewno więc potrzebujesz porady profesjonalnego stylisty. W czym ci może pomóc? Konsultacja z osobistym stylistą może odbywać się regularnie, może to być również tylko kilka spotkań, po których dowiesz się, jakie są aktualne trendy w modzie, jaką masz sylwetkę i co najbardziej do ciebie pasuje. Osobisty stylista przejrzy twoją szafę i doradzi, co powinnaś zatrzymać, a czego lepiej się pozbyć. Nauczy cię również, jak dobierać ubiór pod względem kolorystycznym oraz do konkretnych okazji, a także ułoży specjalnie dla ciebie stylizacje z dostępnych ubrań oraz dobierze odpowiednie dodatki i akcesoria. Większość profesjonalnych stylistów służy także radą dotyczącą zmiany fryzury oraz makijażu, a nawet skieruje do swoich zaufanych specjalistów w tych dziedzinach.

Zabierz stylistę na zakupy

Jeśli jednak zawartość twojej szafy nie wygląda imponująco lub pragniesz całkowicie zmienić swój styl, dla ciebie jest usługa personal schopping.  Można skorzystać z niej zarówno po odbyciu konsultacji z osobistym stylistą we własnym mieszkaniu, jak również bez niej. Personal shopping jest obecnie o wiele tańszą usługą i już nie tylko zarezerwowaną dla celebrytów oraz osób zamożnych. Co robi osobisty stylista na twoich zakupach? Przede wszystkim obiektywnie i profesjonalnie doradza. Nie jest to przyjaciółka, która tylko by cię nie urazić powie, że wyglądasz w tym świetnie, co prawdą nie będzie.

Porada

W wielu galeriach handlowych oferowana jest obecnie usługa osobistego stylisty. Przed wybraniem się na zakupy warto więc przejrzeć stronę WWW galerii. Powinna ona zawierać informację o tego typu usłudze. Przykładem może być Dom Mody Klif, na którego stronie bez problemu można znaleźć informację o oferowanym pakiecie konsultacji.

Personal schopper dobierze najbardziej pasującą do ciebie garderobę, dostosowaną do twojej figury, typu kolorystycznego oraz gustu. Zakupy ze stylistą poprzedzone są zwykle spotkaniem, na którym dowie się on o twoich preferencjach, guście, potrzebach oraz pozna cię, dzięki czemu łatwiej mu będzie znaleźć najbardziej odpowiednie stylizacje, w których będziesz się czuła naprawdę dobrze. Zwykle też cena takiej usługi ustalana jest z góry, a personalny stylista ma stawkę godzinową. Warto też wcześniej poinformować stylistę, jaką kwotę na ubrania i dodatki możemy wydać, dzięki czemu personal shopper wybierze sklep do naszych potrzeb, zarówno pod względem cen, jak też stylu.

Share