Kolekcja Rubik dla Mohito

Na tę kolekcję czekaliśmy od dawna! Polska modelka Anja Rubik zaprojektowała linię dla marki Mohito. Kolekcja dla polskiej sieciówki od kilku tygodni, była wyczekiwana przez fanki samej modelki jak i popularnego brandu. Kolekcja „Exclusive Collection ” trafi do sklepów w całej Polsce już 14 listopada! W  linii odnajdziemy białą koszulę z odkrytymi ramionami, szarne spodnie typu „dzwony”,  sługą suknię czy swetry.

Oprócz odzieży, znalazły się też dodatki takie jak: buty, kapelusze, plecaki czy srebrne kopertówki.

Ten projekt śledzimy (z wypiekami na twarzy) od samego początku! W końcu,rzadko się zdarza, żeby najlepsza polska modelka zaprojektowała kolekcję dla polskiej sieciówki. Po tygodniach oczekiwania wreszcie możemy przyjrzeć się z bliska kampanii Anja Rubik Exclusive Collection dla Mohito. Autorką zdjęć jest Paola Kudacki.

Na swoim profilu na Facebooku Mohito napisało:
Na tę chwilę czekaliśmy od kilku miesięcy! Przed Wami pełna sesja promująca kolekcję stworzoną przez Anję Rubik dla Mohito. Linia stanowi doskonałe odzwierciedlenie stylu, do jakiego modelka zdążyła przyzwyczaić swoich fanów. Połączenie miejskiej nonszalancji z autorską interpretacją najświeższych trendów zaowocowało powstaniem projektów, które w sprzedaży pojawią się już 14 listopada.

Tak opisuję linię na stronie www:

Bardziej niż kolekcję w tradycyjnym znaczeniu, chciałam pokazać zestaw ikonowych, wyprzedzających trendy basic’ów . Zaprojektowałam kolekcję ready-to-wear wraz z akcesoriami, które moim zdaniem każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie: wyrafinową i szykowną.”

Najtańsze dodatki kosztują 59,99 zł. Ubrania (np.koszule, wełniane swetry i żakiety) kosztują od 99,99 do 349, 99 zł. Najdroższe są spodnie ze skórzanymi elementami – ich koszt to bagatela 699,99 zł.

Zdjęcia: Paola Kudacki

MOHITO Anja Rubik (1) MOHITO Anja Rubik (2) MOHITO Anja Rubik (3) MOHITO Anja Rubik (4) MOHITO Anja Rubik (5) MOHITO Anja Rubik (6)

www.mohito.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
"Lubię na podłodze", "Lubie na fotelu i w przedpokoju" -…