„Lubię na Krześle”

Zauważyliście ostatnio ciekawe wpisy, wśród znajomych na Facebooku? ” Lubię na krześle” . ” Lubie na kanapie, na podłodze lub w przedpokoju” – czy nagle kobiety zaczęły ujawniać swoje potrzeby?

Dwuznaczność skojarzeń jest oczywista, jednak od tego z czym kojarzy nam się ten opis do akcji ma się nijak. To nie są erotyczne wyznania, a część kampanii na rzecz walki z rakiem piersi. Opisy za pośrednictwem „erotycznego wymiaru” mają przypominać, o październiku który jest miesiącem uświadamiania kobiet o profilaktyce dotyczącej raka piersi.

na kryeđle

RAK PIERSI (1)

Tegoroczna edycja akcji to nawiązanie do tej z  z 2010 roku. Do wpisywania prowokacyjnych skojarzeń na Facebooku zachęcają dziewczyny przedstawicielki fundacji Susan G. Komen for the Cure, założonej przez siostrę kobiety zmarłej na raka piersi.

RAK PIERSI (2)

Wpis przekazywany na Facebooku:

Moja koleżanka zasugerowała abyśmy my kobiety, zrobiły coś specjalnego na FACEBOOK w celu zwiększenia świadomości na temat walki z rakiem piersi. Jak wiecie październik to miesiąc poświęcony walce z rakiem piersi… Pomysł jest bardzo prosty i zabawny. Proszę Was abyście włączyły się wszystkie do tej akcji. W ubiegłym roku pomysłem był post o ulubionym kolorze stanika… Ta zwariowana akcja zaskoczyła wszystkich mężczyzn, którzy oczywiście nie mieli pojęcia o co chodzi???. Tegoroczny pomysł dotyczy Waszej TOREBKI. Musicie wpisać w Wasz status gdzie stawiacie lub wieszacie torbę zaraz po wejściu do domu w formie: LUBIE NA STOLE W JADALNI, LUBIE NA KRZESLE W KUCHI itp. Dwuznaczność może być zabawna Wpiszcie odpowiedz w miejsce Waszego statusu, nie w „odpowiedz na wiadomość”. Oprócz tego wyślijcie te wiadomość do Waszych koleżanek, przyjaciółek, mam, cioć, babc, sąsiadek, nauczycielek, szefowych itd. W ubiegłym roku wiadomość o zabawie w „kolor stanika” pojawiła sie nawet w wiadomosciach telewizyjnych! Może także w tym roku zdołamy pokazać nasza sile i jedność? Do dzielą! PAMIETAJCIE – WPISZCIE ODPOWIEDZ W WASZ STATUS

Share