Stylowy prezent dla mężczyzny – na Mikołajki lub Święta

Już niebawem sklepowe półki zapełnią się prezentami z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Jaki wybrać prezent dla stylowego mężczyzny?

My tu gadu gadu, a już niebawem na sklepowe półki zapełnią się pomysłami na prezenty z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Na pewno wymyślanie pomysłu na prezent co roku przysparza wam nie małych kłopotów. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić kilka najlepszych prezentów dla mężczyzny!

Prezent powinien być dobrze dopasowany do osoby i sprawić jej niespodziankę. Problem jednak pojawia się jeśli nie mamy kompletnie pomysłu na prezent, lub słabo znamy osobę, której chcemy podarować prezent. Jest jednak kilka uniwersalnych prezentów, które zawsze będą trafione i na pewno przydadzą się każdemu mężczyźnie.

Męski zimowy zestaw czyli czapka, komin i rękawiczki!

W okresie wszechobecnych mrozów oraz nieprzyjaznej pogody, dobrze jest zadbać o dobre ubranie. Oprócz grubej kurtki czy zimowych butów, niezbędna będzie stylowa czapka, komin lub szalik oraz wygodne rękawiczki. Modne męskie dodatki, takie jak czapka czy komin na pewno sprawią obdarowanej osobie dużo radości.

 

Czapka męska,
Fot. Czapka męska, w zestawie również komin i rękawiczki (z Gentle-Man.pl)

Elegancki portfel ze skóry

Najbardziej uniwersalny pomysł na prezent dla mężczyzny to na pewno skórzany portfel. Obecnie najmodniejsze portfele to tzw. Slim wallet – super cienkie portfele. Ich największą zaletą, jest to że są bardzo poręczne i niemal niewidoczne w kieszeni spodni czy marynarki. Z łatwością pomieszczą najpotrzebniejsze karty kredytowe, dokumenty oraz dowód rejestracyjny samochodu, bez którego większość mężczyzna nawet się nie rusza…

 

 portfel
Fot. Ultra cienki portfel ze sklepu Gentle-Man.pl

Skórzana torba podróżna – rarytas dla stylowego mężczyzny!

Bardzo trafionym prezentem, dla nowoczesnego stylowego mężczyzny, będzie skórzana torba podróżna. Jest to bardzo modny dodatek podczas podróży, który oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest przenoszenie bagażu będzie również świetnie się prezentować podczas wyjazdu. Taka torba weekendowa świetnie sprawdzi się dla biznesmanów, którzy często wyjeżdżają na kilkudniowe delegacje. Świetnie sprawdzi się również podczas weekendowych wyjazdów za miasto lub dłuższych wakacji.

Skórzana torba męska
Fot. Skórzana torba męska z (https://gentle-man.pl/24-torba-meska-na-ramie)

Mamy nadzieję że tych kilka propozycji, pomoże wam w wyborze najlepszego prezentu dla mężczyzny. Pamiętajmy że najważniejszy jest gest i wspólnie spędzone chwile w Świątecznym nastroju! Jeśli jednak potrzebujecie wsparcia lub podpowiedzi, odsyłamy na bloga oraz na stronę Gentle-Man.pl, gdzie znajdziecie wszystkie wyżej wspomniane produkty.

 

Artykuł sponsorowany 


Komentarze

komentarze