Suknia ślubna Angeliny Jolie!

Na ten ślub czekał cały świat od kilku lat. Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzą, za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych par Hollywood!  Wybrali idealną datę na ceremonię ślubną, kiedy to oczy wszystkich były zwrócone na galę rozdania nagród Emmy!

Ślub odbył się w ich posiadłości, w małej miejscowości we Francji. Na uroczystości pojawiła się tylko najbliższa rodzina gwiazd. Na ślubie zabrakło ojca Angeliny – Jona Voighta, z którym aktorka nie ma dobrych relacji.  Przysięgę złożyli w małej kaplicy, w której pachniało jaśminem i rozmarynem. Ślubu udzielał im kalifornijski urzędnik.

Długo nie trzeba było czekać, na zdjęcia pary młodej. Od kilku dni wszyscy zastanawiali się w jakiej sukni ślubnej wystąpiła Angelina. Nikogo nie zaskoczyła wiadomość, że suknię wykonało Atelier Versace, przez Luigi Massi. Suknia jednak zaskoczyła swoją oryginalnością i podkreśliła fakt, jak ważna jest rodzina w ich życiu. Na welonie pojawiły się nietypowe rysunki i malunki zaprojektowane przez… dzieci Angeliny i Brada! Zdobienia wykonali:Maddox, Pax, Zahara, Vivienne, Shiloh i Knox .

 

Jak podoba Wam się ślubna stylizacja Angeliny?

Projekt versaceangelina

fot. Magazyn People i Hello

Share