Marilyn Monroe bohaterką Mohito

Istnieją w popkulturze ikony, które mimo upływu czasu zajmują stałe miejsce w świadomości kolejnych pokoleń. Jednym z nich jest Marilyn Monroe – legenda kina, nieprzemijający symbol kobiecości oraz ucieleśnienie seksapilu, wciąż stanowiąca niedościgniony wzór dla współczesnych gwiazd ekranu.

0403
Najsłynniejsza blondynka świata została bohaterką najnowszej mini kolekcji Mohito, która od dziś jest już dostępna w sprzedaży w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym marki.
Linia została stworzona w oparciu o wyjątkową kolekcję fotografii autorstwa Miltona H. Greene’a, znanego amerykańskiego fotografa mody, dodatkowo specjalizującego się w sesjach z udziałem gwiazd kina lat 50-tych i 60-tych. Wystarczy wspomnieć, że w jego obiektywie pozowały m.in. Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Ava Gardner, Catherine Deneuve oraz Judy Garland. Jego największym dokonaniem Greene’a była jednak seria portretów Monroe, z kultowym już zdjęciem bosej gwiazdy ubranej w strój baletnicy. Wykonaną w 1954 roku fotografię magazyn Time Life uznał za jedno z trzech najbardziej popularnych zdjęć całego XX wieku.
Ten i inne nadruki z twarzą Marilyn w nowej kolekcji Mohito ozdabiają nowoczesne fasony t-shirtów o kroju boxy, bluz wykonanych z miękkiej pianki oraz sukienki o trapezowym kroju.

MohitoMarilynMonroe_02 MohitoMarilynMonroe_03  MohitoMarilynMonroe_05MohitoMarilynMonroe_06 MohitoMarilynMonroe_07MohitoMarilynMonroe_04 KT953-01XKT955-00XKT958-01XKT960-99XKT964-00XKT972-99XKT973-01X
Sesja zdjęciowa
Fotograf: Marcin Gierat
Modelka: Patrycja Laufer
Stylizacja: Karolina Sołtan
Włosy: Anna Sadowska – Maniewski Hair&Body
Makijaż Katarzyna Sobur

materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na sukni i welonie pojawiły się nietypowe rysunki i malunki…