Suszarka na pranie dla dużej rodziny

Suszarka na pranie dla dużej rodziny

Liczna rodzina to dużo radości i dużo prania… Brudne spodnie, skarpetki czy bluzki zbierają się w brudniku, tak szybko jak grzyby po deszczu. Robimy pranie kilka razy w tygodniu, a często nawet jedno po drugim. Nie mamy problemu o tyle z robieniem prania, nie ma filozofii w wrzuceniu ciuchów do bębna i dosypania proszku czy kapsułki. Trudności pojawiają się z rozwieszeniem prania, a jeszcze większe z miejscem na nie.

A czy Ty masz problem ze znalezieniem miejsca na rozwieszenie świeżo wypranych ubrań? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, koniecznie przeczytaj artykuł.

Jak prawidłowo rozwieszać pranie?

Na początku może wydawać sie to banalnie proste, bo przecież w  rozwieszaniu prania nie trzeba mieć  specjalnych umiejętności. Jednak warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych elementów, o których często zapominamy. Dzięki nim, zaoszczędzimy sporo miejsca, a na dodatek możemy uniknąć dodatkowej pracy w postaci prasowania.

Rada 1

Przed powieszeniem postaraj się jak najbardziej wyprostować wszystkie elementy, każdego ubrania. Nie pozostawiaj zagięć, które będzie trudno rozprasować.

Rada 2

Wełnianą odzież rozłóż płasko na ręczniku i połóż na suszarce. Jeśli przewiesisz sweter przez pręty – wyciągnie się i straci swój kształt.

Rada 3

Koszule i bluzki, które bardzo ciężko się prasuje, zawsze wieszaj na wieszaku, a później na suszarce. Dzięki temu unikniesz długiego prasowania koszuli i zaoszczędzisz też miejsce na suszarce.

Jaką suszarkę wybrać dla dużej rodziny?

To pytanie zadaje sobie na pewno bardzo dużo kobiet, które robią przynajmniej jedno pranie dziennie. Jeśli w naszym domu jest dużo dzieci, które w wyjątkowy sposób uwielbiają tarzać się w błocie, wylać na siebie za każdym razem sok i wycierać brudne ręce w koszulkę, to znak, że potrzebujemy odpowiedniego rozwiązania, na pokaźny stos prania. Na szczęście na rynku dostępne są odpowiednie suszarki, które łączą w sobie wszystkie potrzebne właściwości. Jeszcze kiedyś nie było to możliwe, ale dziś bez problemu suszarka może być nie tylko duża, funkcjonalna – ale także wygodna, a po złożeniu, może zajmować mało miejsca.

Suszarka na pranie Foppapedretti Gulliver – Orzech włoski

Suszarka na pranie dla dużej rodziny
Suszarka na pranie dla dużej rodziny

Ta suszarka została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie komfort i przestrzeń w swoim domu czy mieszkaniu. Nowoczesna i praktyczna, a do tego łatwa w obsłudze. Już na pierwszy rzut oka, można zauważyć jej prostą, ale bardzo nowoczesną budowę, która wyróżnia ją na tle innych.

Budowa

Suszarka marki Foppapedretti Gulliver, posiada solidną konstrukcję. Jest wytrzymała i stabilna. Do produkcji poza metalowymi prętami do wieszania prania wykorzystano lite drewno. Dzięki temu nie tylko posiada mocną konstrukcję ale wygląda estetycznie i stylowo, co pozytywnie wpływa na efekt wizualny produktu. Jest także, bardzo prosta w obsłudze. Nie posiada trudnych i skomplikowanych mechanizmów. Jej intuicyjne rozłożenie to ogromna zaleta.

Zobaczcie na filmiku:


Produkt posiada też 4 kółka. Kółka te wykonane są z tworzywa, które nie rysuje podłogi. Dzięki kółkom z łatwością możemy przesuwać i zmieniać miejsce suszarki, nawet gdy jest na niej pełno mokrej odzieży. Dodatkowo producent zamontował hamulce, które przydadzą się w różnych sytuacjach.

Suszarka na pranie dla dużej rodziny
Po lewej rozłożona suszarka Foppapedretti Gulliver, po prawej złożona suszarka

Warto podkreślić, że stabilna konstrukcja umożliwia nam bezproblemowe złożenie suszarki bez potrzeby opierania o ścianę. Suszarka stoi pionowo samodzielnie. Po złożeniu ma tylko 14 cm grubości, więc nie zabiera dużo miejsca i można ją bez problemu schować do schowka, pomieszczenia czy ukryć za drzwiami. Zamontowane kółka ułatwiają nam zmianę miejsca produktu.

Komfortowe suszenie

Suszarka marki Foppapedretti pozwala na rozłożenie, każdego z elementów według naszych potrzeb. Jeśli w danym dniu prania mamy mniej, nie trzeba rozkładać całej suszarki – to ogromny plus. Wystarczy wybrać i rozłożyć tylko najpotrzebniejsze elementy. Niezależnie rozłożone elementy, nie naruszają stabilności konstrukcji, dlatego nie musimy się martwić, że coś może się przewrócić. Jeśli jednak prania mamy, aż nad to mamy do wykorzystania, aż 27 metrów drążków do powiszenia.

Suszarka na pranie dla dużej rodziny
Suszarka na pranie Foppapedretti Gulliver jest bardzo prosta w rozłożeniu i złożeniu

Jeśli szukacie wytrzymałej i stabilnej suszarki na pranie dla całej rodziny, która nie zabiera dużo miejsce polecamy suszarkę na pranie Foppapedretti Gulliver.

O firmie

Slogan firmy ” Tree od ideas ” w wolnym tłumaczeniu oznacza „drzewo pełne pomysłów”.

Korzenie włoskiej marki sięgają roku 1945, kiedy to Ezio Foppa Pedrett, z kawałków drewna wykonywał zabawki. Rok później do niego dołączył brat, siostra oraz matka, którzy wspólnymi siłami założyli Foppapedreeti Toy Factory. Firma zajmowała się produkcją zabawek, bardzo popularne okazały się wykonane autentyczne wozy konne i małe kuchnie dla lalek. Kilkanaście lat później, firma rozwinęła się i zaczęła produkować meble ogrodowe raz akcesoria do domu.

Marka wyróżnia się na tle innych długoletnim doświadczeniem, dbałością o szczegóły i tworzeniem produktów funkcjonalnych z nowoczesnym designem.

Artykuł sponsorowany

Share